Zábava a restaurace na Koh Tao

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

taojidloNoční život na ostrově

Pláž Sairee Beach je na ostrově proslulá svým nočním životem. Návštěvníci začínají noc v plážových barech na severním konci pláže a během noci postupují od jednoho nočního baru k druhému směrem na jih. Ohňové show jsou velmi běžné u plážových barů, zatímco většina klubů hraje house music, aby přilákala mladé návštěvníky. Mezi významné podniky patří FIZZ Beach Lounge, The Castle, Lotus Bar a Vibe. Většina ostatních pláží na ostrově má buď mnohem menší, anebo vůbec žádný noční život. Existuje ale pár výjimek, které mají aspoň restaurace na pláži.

Restaurace na ostrově

Být na ostrově samozřejmě znamená mít velký výběr thajských restaurací, které podávají mořské plody, kdy se ceny za jednoduchá rýžová jídla pohybují okolo 100 CZK. Vybrat si můžete z působivých možností mezinárodní kuchyně, a to od australského grilování, anglických hospodských bašt a indického kari, až po pravá italská a francouzská jídla, čínské nudle a americko-mexické kuchyně. Většina z nich se nachází na plážích Mae Haad a Sairee Beach.

Více z této kategorie: « Pláže Koh Tao
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více