Pláže Koh Lipe

Ohodnotit tuto položku
(13 hlasů)

lipeplazKoh Lipe je malý tropický ráj s typickými bílými písečnými plážemi, tyrkysovým moře, palmami s kokosy, bujnými tropickými lesy, barevnými korálovými útesy (můžete zde najít 25 % světových tropických ryb), ale abychom to zkrátili, hlavním lákadlem stále zůstává přírodní nádhera ostrova. Přidejte k tomu uklidňující atmosféru a pomalé tempo života, které najdete ve většině tropických destinací a hned máme vítěze na prázdninovou dovolenou. Ostrov má tři hlavní pláže Sunset Beach (na západě), Sunrise Beach (na východě) a Pattaya Beach (na jihu). Tyto následující pláže jsou nejznámějšími na ostrově Koh Lipe:

 

Pláž Pattaya Beach

Je nejdelší (1 km) a nejoblíbenější pláží, která nabízí širokou škálu hotelů, restaurací, módních butiků a barů.

Pláž Sunrise Beach

Přibližně 800 m dlouhý pruh bílého písku, který hraničí se široce mělkou zátokou. Mimo sezónu je chráněná před monzunovými dešti a během hlavní sezóny se těší z osvěžujícího vánku. Nachází se poblíž vesnice Chao Ley (proto to thajské jméno), kde jsou nemocnice, školy, restaurace a obchody.

Pláž Sunset Beach (Haad Pramong)

Klidná malá pláž (200 m), která se nachází v severní části ostrova, ale směrem na západ. Restaurace a bary postavené z naplaveného dřeva a střechami z bambusů, dodávají místu hippie pocit.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více