Zábava, restaurace a nakupování na Koh Lipe

Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

lipejidloNoční život na ostrově Koh Lipe

Na všech plážích na ostrově se nachází skvělé bary. Nejvýznamnějšími bary jsou OMG Sports Bar & Restaurant (na pláži Sunrise Beach – nabízí koktejly, pohodlné polštáře a filmy v 9:00 hodin), Longtail Bar (na pláži Pattaya Beach – nabízí panáky a koktejly, v hlavní sezóně je i živá hudba), Boom Boom Bar (na pláži Sunset Beach – nabízí poklidnou atmosféru a salonek), Cozy Cove (na pláži Sunset Beach – nabízí skvělý výhled), Mia Luna (na pláži Sunset Beach – nabízí DJ z celého světa, elektronickou hudbu a večírky při úplňku), Mom’s Tattoo Bar (na pláži Pattaya Beach – je přátelským místem se skvělou hudbou), Reggae Bar (na pláži Pattaya Beach – od 6 - 9 února připravuje každoroční událost k oslavě narození Boba Marleyho). Uvedené bary a místa jsou jen příkladem toho, co můžete najít na ostrově, když se večer chcete bavit.

Restaurace na ostrově Koh Lipe

Nedávný vývoj ostrova přinesl určité zlepšení nabídky jídel dostupných na ostrově. Samozřejmě, že thajská kuchyně a mořské plody jsou nejvíce zastoupeny, ale návštěvníci si nyní mohou pochutnat na větším výběru různých kuchyní. Západní, italské, indické a vegetariánské možnosti dělají z ostrova gurmánskou destinaci podobnou ostatním turistickým destinací v Thajsku. Mezi nejoblíbenější restaurace patří On The Rocks (v letovisku Serendipity Resort), Lekka Lipe, Elephant Books & Coffee, La Tuna, restaurace Sunrise Beach, Café Lipe, La Cantina, Family Restaurant, Jack’s Jungle a Mama Pappaya.

Nakupování na ostrově Koh Lipe

Do konce roku 2012 ještě nebyly na ostrově ani bankomaty. Některá místa mohou přijmout platbu pomocí karet Visa nebo MasterCard výměnou za hotovost, ale dělají to minimálně za 5% poplatek, takže si sebou vezměte nějakou hotovost. Nakupování na ostrově je poněkud omezené, můžete zde najít všechny potřebné věci pro dovolenou na pláži (plavky, trička, žabky), ale zatím nemá žádné moderní nákupní středisko. Najdete zde večerky a obchody Mini Marts, které nabízejí občerstvení, nápoje, opalovací krémy, baterky a další drobnosti, které byste mohli potřebovat během Vaší dovolené. Můžete si ale taky koupit ručně vyráběné šperky, nebo upomínkové předměty ostrova.

Více z této kategorie: « Pláže Koh Lipe
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více