Co dělat na Koh Samui

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

samuicodelatAtrakce na ostrově jsou více než jen krásné pláže, pro které je ostrov znám, ačkoli jsou velmi lákavé. Pokud chcete přestávku od odpočívání na pláži, tak využijte jedinečné půvaby a kulturu ostrova. Zajímavosti ostrova se naklání spíše k nenápadné a přírodní části, která nejlépe vystihuje obecnou atmosféru ostrova. Proč byste se obtěžovali navštívit zábavný park, když celý ostrov je jedno velké hřiště? Místo toho si můžete užít opravdu pozoruhodná místa s historickým, kulturním a náboženským významem, stejně jako památky dech beroucí přírody. Pro trochu více zvláštností navštivte opičí show nebo hadí farmu.

Ang Thong National Marine Park

Ang Thong National Marine Park je nedotčené souostroví 42 ostrovů v Thajském zálivu s vysokými vápencovými horami, hustou džunglí, bílými písečnými plážemi, úrodnými mangrovníky, vodopády a skrytými zátokami a jezery, které je třeba prozkoumat. Na okraji ostrova Koh Samui je park Ang Thong, který je chráněnou oblastí s více než 100 km2 pevniny a moře, v kterém můžete najít širokou škálu volně žijících exotických živočichů a mořských tvorů.

Velký Buddha

Na severním pobřeží ostrova Koh Samui se nachází nejslavnější svatyně Velkého Buddhy. Zlatá socha vysoká 12 metrů, kterou lze vidět z několika kilometrů, je pravděpodobně nejznámější památkou ostrova. V okolním chrámu je mnoho různých svatyní a menších ozdobených Buddhů. Můžete také navštívit malý trh, kde máte na výběr z široké škály talismanů pro štěstí a dalších suvenýrů.

Rybářská vesnice

Rybářská vesnice je historickou částí města Bophut s budovami v rustikálním stylu, jako jsou luxusní restaurace a malý výběr hotelů, které lemují úzkou silnici Beach Road. Každý pátek se celá oblast promění na trh, kdy přitahuje obrovské množství návštěvníků z celého ostrova kvůli úžasnému zboží a živé atmosféře. Hin Ta a Hin Yai Umění často napodobuje přírodu, ale méně časté je, když příroda napodobuje umění, zejména nemravné umění. Ale v Thajsku je možné vše, včetně přírodních geologických útvarů známých jako Hin Ta a Hin Yai Rocks, které vypadají jako mužské a ženské pohlavní orgány.

Wat Plai Laem

Wat Plai Laem je barevný a zajímavý buddhistický chrám, který se nachází v blízkosti Velkého Buddhy na severu ostrova. Chrám má velmi ozdobnou výzdobu a umění, například obraz milosrdenství Guanyin a velkého bílého čínského Buddhu na jezeře. Pokud darujete peníze na údržbu chrámu, dostanete sáček s jídlem, kterým můžete krmit ryby v jezeře.

Vodopád Namuang

Ačkoli má Samui několik vodopádů, tak dva vodopády Na Muang jsou pravděpodobně nejkrásnější. Jméno Na Muang se týká mohutných fialových skal u vodopádu. Skály a kořeny stromů tvoří přírodní schodiště, které vede k první části Na Muang. Pod vodopádem je velký přírodní bazén. A dalších deset minut chůze dojdete k nejkrásnějšímu vodopádu Na Muang 2.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více