Kde a co jíst na Koh Samui

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

samuijidloSamotné množství a rozmanitost restaurací na ostrově zajišťuje, že na ostrově nikdy nebudete hladovět! Od lahodného místního občerstvení až po mezinárodní pětihvězdičkovou kuchyni, takže nabízí něco pro každého. Nezáleží na tom odkud jste nebo jaká jídla Vám chutnají, protože je určitě najdete někde na ostrově. Výběr restaurací, kaváren, pouličních stánků, plážových prodejců, pekáren a místních restaurací je obrovský. Vydejte se na pláž Chaweng za velkou koncentrací mezinárodně uznávaných restaurací nebo se zastavte v Lamai za kvalitním a cenově dostupným thajským jídlem. Luxusní stravování pod širým nebem na pláži osvětlené měsícem? Nebo v elegantní restauraci s živou kapelou? Nebo možná v restauraci na kopci s úžasným výhledem? Na ostrově jsou restaurace, které nabízejí toto, a ještě mnohem více.

Restaurace Chaweng

Možnost stravování na pláži Chaweng je stejně populární jako je severovýchodní letovisko na Samui Island, kde je velký výběr podniků, které podávají jídla z celého světa za ceny v rozmezí od směšně levných až po extravagantní. Na ostrově jsou velké možnosti stravování, takže uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Všechno z thajské, britské, německé, japonské, francouzské, belgické ale i švýcarské kuchyně, a ještě mnohem více najdete na pláži Chaweng. Máte-li chuť jíst na pláži, pak se vydejte na samotnou pláž Chaweng, kde si můžete vychutnat luxusní jídla u moře, zatímco další restaurace jsou schované v uličkách nebo v některých z výborných hotelů v této populární oblasti.

Restaurace Lamai

Lamai je ve stravování klidnější destinací, než je Chaweng, avšak toto populární letovisko (druhá nejnavštěvovanější pláž na Koh Samui) má vynikající stravovací zařízení a širokou škálu kulinářských specialit z celého světa, které můžete vyzkoušet. Stravování na Lamai posiluje populární postavení tohoto okouzlujícího letoviska na východním pobřeží Samui. Možnosti stravování se od sebe liší kuchyní, stylem a atmosférou uspokojit ty nejnáročnější zákazníky. Většina oblastí s nejpopulárnějšími restauracemi se nachází v centru města a jsou od sebe vzdáleny jen pár minut. V Lamai si můžete dát levné, přesto chutné místní jídlo v typickém thajském stánku s občerstvením nebo si vychutnejte čerstvé mořské plody v restauraci u pláže nebo dokonce ochutnejte chutnou indickou kuchyni. Volba je jen na Vás a není pochyb o tom, že na ostrově najdete restauraci, která bude přesně pro Vás.

Restaurace Bophut

Vraťte se zpátky v čase s Rybářskou vesnicí a při jídle se dívejte na nostalgické dřevěné domy a kuriózní místní obchody připomínající minulost. Na ostrově budete moct ochutnat thajskou, francouzskou, italskou, indickou, mexickou kuchyni, stejně jako mořské plody. Na ostrově je také několik hospod a pekařství, které nabízí obvyklé evropské občerstvení a běžné britské a australské hospodské jídlo. Největší počet restaurací se nachází u cesty Beach Road a to od nejvytříbenějších až po ty nejzákladnější. Návštěvníci se mohou stravovat ve starých čínských obchodech, které jsou nyní využívány jako restaurace a kavárny. Obecně lze říci, že restaurace s výhledem na moře jsou dražší než ty s výhledem na pevninu.

Restaurace Maenam

Toto je Váš průvodce k nalezení nejlepších restaurací v Maenam na ostrově. Tato oblast zaujímá severní a severozápadní stranu ostrova a je daleko méně rozvinutá, než jsou hlavní turistická letoviska Chaweng, Lamai a sousední Bophut. Maenam má však stále velký výběr vynikajících restaurací, které nabízejí širokou škálu thajské a mezinárodní kuchyně. Můžete ochutnat téměř všechny pravé thajské, francouzské, japonské a středomořské kuchyně podél pláže Maenam a cesty Beach Road. Ať už hledáte luxusní restauraci nebo uvolněnou restauraci, určitě najdete místo přesně podle Vašeho vkusu.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více