Zábava na Koh Samui

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

samuizabavaNoční život na Koh Samui je známý tím, že patří mezi nejlepší v Thajsku, ne-li na světě. Večírky při úplňku jsou legendární a nepřetržitě lákají nekonečné davy návštěvníků, kteří touží po večírku na měkkém písku až do svítání. Bohatství a odlišnost diskoték, klubů a pivních barů je také lákadlem, které přináší mladé davy fanoušků. Existují různé druhy nočního života na ostrově. Vedle kyblíků levné whisky a levného piva jsou i gurmánské restaurace. Klasické thajské tance se nacházejí v krátké vzdálenosti od zápasů žen v bahně a proslulé kabaretní show jsou vždy hitem. Prohlédněte si našeho průvodce, co dělat a kam jít, když zapadne slunce.

Noční život Chaweng

Chaweng je na ostrově centrem večírků. Po celé ulici Beach Road uvidíte uličky, které vedou do bludišť hospod a barů s různou atmosférou a popularitou. Centrem hédonismu a zábavy je nepochybně Soi Green Mango v Central Chaweng. Na druhém místě je Soi Reggae, který se nachází u jezera. Předtím než Vám noční život na Chawengu vykreslíme, tak je důležité říci, že bary na policejní příkaz zavírají ve 2:00, takže večírky ožívají po půlnoci a končí o něco dříve, než by návštěvníci chtěli. A ano, některé bary zůstávají otevřené déle, ale jsou to většinou ty bary, čí majitelé mají přátelé na vysokých místech.

Noční život Lamai

Noční život na Lamai není tak velký a ohromný jako na Chaweng (jeho severní soused), ale má spoustu všudypřítomných pivních barů, diskoték, barů s živou hudbou, a dokonce i dívčí box, který jistě potěší návštěvníky večírků. Většina nočních akcí je umístěna na ulicích v centru města a umožňuje jim tak snadno chodit od jednoho klubu k druhému, podle jejich nálady a hlavně střízlivosti. Na Lamai se nachází mnoho diskoték, které nabízejí příjemné prostředí s vynikajícími koktejly, dobrým vínem a vyrovnanou atmosférou. Pokud máte rádi večírky, tak Lamai je přesně to místo pro Vás.

Noční život Maenam

Mnozí Vám řeknou, že Maenam je slepou uličkou nočního života, ale není to tak úplně pravda. Jistě nemá velmi moderní diskotéky, go-go bary a podobné, ale určitě tam není mrtvo. Má některé skvělé hospody (bary) a je jedním místem, kde si můžete dát drink se svým partnerem nebo přáteli. Hotely a letoviska v této oblasti mívají často vzrušující možnosti zábavy, které Vás udrží vzhůru až do brzkých ranních hodin.

Noční život Bophut

Centrem Bophutu je Rybářská vesnice a ano, stále můžete vidět staré skvrny soli kolem mola, ale nenechte se zmýlit, protože celému městu nyní vládnou butiky a restaurace. Prozkoumat noční život na Bophutu je velmi snadné, buď se na molu vydáte doprava nebo doleva. Odbočka doleva Vás zavede přímo do srdce akce, zatímco odbočka doprava Vás zavede k několika dobrým restauracím, vybraným penzionům, a nakonec k cestě do Bangkoku. Nenajdete tady žádné go-go ani dívčí bary nebo dokonce riskantní masážní centra, a proto je tady atmosféra mnohem klidnější a přátelštější.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více