Kde a co jíst na Koh Phi Phi

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

phijidloMořské plody jsou důležitou součástí ostrova Phi Phi, a aby obchodníci přilákali zákazníky tak vystavují své denní úlovky. Ve velkém množství se také prodává thajská a západní kuchyně, která je od malého občerstvení až po večeři při svíčkách. Centrem restaurací na Phi Phi je Tonsai Village. Ať už se jedná o místa uvnitř, venku nebo něco mezi tím, na ostrově je mnoho restaurací s bohatým výběrem jídel, které určitě zaplní Vaše hladové žaludky. Cesta dolů po stezce Vás zavede k moři, kde je větší výběr možností stravování. Thajské jídlo rychle získává pověst jedné z nejlepších, nejkvalitnějších a nejmodernějších kuchyní na světě. Nabízí různé pokrmy od nudlí po pikantní saláty, polévky a kari. Kombinace přísad jako jsou kokosové mléka, citronové trávy a zázvor Vás určitě donutí jídlo vyzkoušet. Překvapivě, jídlo není vždy pikantní, a i kořenění jídel inspirovaných čínskou kuchyní bylo zmírněno. Thajské jídlo se liší od regionu k regionu a v závislosti na místních surovinách. Jižní Thajsko je známé pro velmi pikantní kari a rybí pokrmy. Protože je obklopen Andamanským mořem a Thajským zálivem, nedochází k nedostatku ryb, krevet, humrů a krabů. Mořské plody mohou být opečené, vařené, vařené v páře, grilované nebo smažené a podávané s různými omáčkami nebo dipy. Ostrov Phi Phi je ideálním místem pro ochutnávku všech chutí.

Restaurace v Tonsai

Vesnice Tonsai je tlukoucím srdcem ostrova Phi Phi. V uličkách a ulicích můžete najít zajímavou a lákavou směs tradičního Thajska a turisticky zaměřených destinací. Rozhodně je i centrem večírků, které nezačínají dříve než v 17:30 a někdy trvají i 12 hodin. Najdete zde bary a restaurace pro všechny chutě, umění ale je vybrat si tu nejlepší pro Vás.

Restaurace na pláži Loh Dalum

Stravování se na pláži Loh Dalum je neoddělitelně spojeno s nočním životem vzhledem k tomu, že několik restaurací se nachází právě mezi bary. Jakmile tanečníci začnou tancovat s ohni, tak není jiná možnost než pozorovat tu show. Protože jsou komáři na této pláži neodbytní, tak si určitě nezapomeňte zabalit repelent.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více