• Koh Lanta výlety

    Koh Lanta výlety

    Pří jednom z nejhečích místních výletů navštívíte překrásný ostrov Koh Rok, který se pyšní křišťálově průzračnou vodou s viditelností až 30m. Pobřeží ostrova je lemováno více než 2km korálů s bujným podmořským životem. Pří jednom z nejhečích místních výletů navštívíte překrásný ostrov Koh Rok, který se pyšní křišťálově průzračnou vodou s viditelností až 30m. Pobřeží ostrova je lemováno více než 2km korálů s bujným podmořským životem. Vylodťe se na okolních ostrovech Koh Churk, Koh Mook, Koh Kradan, Koh Ngai. Užijte si šnorchlování v průzračné vodě.Během celodenní výletu navštívíte všechna nejdůležitější místa na ostrově, cikánskou vesničku Sanga Ga U Village, Marine National Park.
  • 1

Koh Lanta - Atrakce a výlety

Uvedené ceny jsou pro 1 osobu.V ceně je již zahrnuta doprava a oběd, pokud není uvedeno jinak. Minimální počet osob pro celodenní výlety jsou 2. Výlety jsou bez českého průvodce, pouze s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině s jinými cizinci. Pokud jste větší skupina a máte zájem o českého průvodce, kontaktujte nás prosím. Pro více informací o jednotlivých atrakcích či pro podrobný itinerář k celodennímu výletu nás prosím kontaktujte.

Koh Phi Phi

koh_phi_phi.jpgNávštěva proslulého Koh Phi Phi ve Vás zanechá hluboký dojem. Procházejte se v křišťálově bílem písku po pláži na Koh Phi Phi Don. Šnorchlujte v zátokách Maya Bay, Tonsai Bay, Monkey Bay a Lohsamah Bay. Výlet, který Vás očaruje.

Cena - skupinový výlet: 1.500,- Kč

Koh Rok

Koh Rok, ThajskoNa tomto výletu navštívíte překrásný ostrov Koh Rok, který se pyšní křišťálově průzračnou vodou s viditelností až 30m. Pobřeží ostrova je lemováno více než 2km korálů s bujným podmořským životem. Užijte si šnorchlování v průzračné vodě.

Cena - skupinový výlet: 1.300,- Kč

4 ostrovy

kohlading.jpgNa tomto výletu navštívíte celkem 4 ostrovy rozprostírající se ve vodách Andamanského moře v blízkosti ostrova Koh Lanta. Postupně se vylodíte na Koh Churk, Koh Mook, Koh Kradan, Koh Ngai. Užijte si šnorchlování v průzračné vodě.

Cena - skupinový výlet: 1.700,- Kč

Kolem ostrova Koh Lanta

Kolem ostrova Koh Lanta, ThajskoBěhem tohoto celodenní výletu navštívíte všechna nejdůležitější místa na ostrově. Zejména plantáž s gumovníkem, cikánskou vesničku Sanga Ga U Village, dále následuje projíždka kajakem po Koh Lanta Marine National Park, poté se přemístíte lodí na ostrov Koh Moh, kde budete šnorchlovat. Po bufetovém obědě zastávka v Lanta Old Town a celý výlet zakončíte návštěvou vyhlídkového místa.

Cena - skupinový výlet: 1.200,- Kč

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více