Nakupování na Koh Sametu

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

sametnakupyKoh Samet je jediné místo v Thajsku, kde je nakupování spíše jenom bonus k dovolené než její zlatý hřeb. Veškeré zboží na ostrově musí být přepravováno lodí, takže očekávejte, že za každou položku zaplatíte více než je její obvyklá cena. Cena ale není jediným problémem. Výběr zboží je omezen na pestrobarevné plážové oblečení, žabky, toaletní potřeby, repelenty, nafukovací věci do vody, občerstvení a konzervované nápoje. Představte si supermarkety nebo večerky jako stánky, kde je všechno vystavené bez jakéhokoliv řádu.

Dalším místem pro nakupování jsou pláže s vysokou návštěvností turistů jako Sai Kaew, Ao Vong Duen a Ao Phai. Pouliční prodavači k Vám přijdou a budou Vám nabízet všechny druhy zboží, od květinových šátků sarong a klobouků až po grilovaná vajíčka a sušené chobotnice. I když nebudete nic potřebovat, tak si nakonec stejně něco koupíte jen, abyste se jich zbavili.

Doporučujeme

Navštivte celkem 4 ostrovy východního Thajska, které ještě nejsou tolik poznamenány masovým ...
Thajské ostrovy - KOH SAMET, KOH CHANG, KOH MAK, KOH KOOD
CZK 17,400.00
15 Dnů

Kontakt

Siam Hope Services Co.Ltd.
378/78-79 Moo 12
20150 Pattaya, Thajsko
CZ Telefon: + 420 774 545 103
TH Telefon: + 66 899 269 589
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                       TAT LICENSE NO. 14/00600

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více