Zábava na Koh Sametu

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

sametzabavaKoh Samet má rušný noční život podél značného úseku pláží Sai Kaew a Ao Phai. Stravování pro baťůžkáře a turisty v barech, které jsou všechny stejné, pokud jde o obecné prostředí, hudbu a nápojový lístek. Většina z nich má polstrovaná lehátka a nízké stoly osvětlené petrolejovými lampami, které jsou umístěné v písku. A jelikož je konkurence veliká, tak každý bar nabízí šťastnou hodinku nebo alkoholické hry, kdy výhrou jsou nápoje zdarma.

Od čtvrtku do neděle očekávejte, že na pláži potkáte davy lidí z Bangkoku a k potěšením všech se s nimi budete dělit i o neodolatelné nápoje. Mezi turisty se stalo tradicí dělit se o „kyblík“ místní whisky s ledem a energetickým nápojem. Očekávejte také, že v pozdních večerních hodinách uvidíte ohňovou show, která přitahuje velké davy diváků.

Atmosféra je velmi uvolněná a přirozená. Nikde na ostrově není nutné se házet do gala. Takže se uvolněte a vychutnejte si ostrovní styl.

Více z této kategorie: « Kde a co jíst na Koh Sametu

Doporučujeme

Navštivte celkem 4 ostrovy východního Thajska, které ještě nejsou tolik poznamenány masovým ...
Thajské ostrovy - KOH SAMET, KOH CHANG, KOH MAK, KOH KOOD
CZK 17,400.00
15 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více