Co dělat na Koh Sametu

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

sametcodelatKoh Samet je takovým místem, kde si můžete užít líný den, kdy neděláte nic jiného a jenom se opalujete nebo zkoušíte vodní sporty. Nejlepší ale je, že nemusíte nic plánovat, protože pokud budete ubytováni na jedné z těchto nejoblíbenějších pláží Sai Kaew, Ao Phai a Ao Von Duen, tak Vám s plánováním pomůže hotel. Vyzkoušejte všechno, co Vám ostrov nabízí, ať už to jsou ty obvyklé jako potápění, šnorchlování, jet skiing a jízdy na kajaku nebo exotické jako rybolov, masáže na pláži, ježdění na čtyřkolkách nebo dokonce i thajský box na pláži. Prohlídky na rychlém člunu mohou být také skvělým způsobem, jak navštívit vzdálené pláže na západním pobřeží. S tolika možnostmi se na ostrově Koh Samet nikdy nudit nebudete.

Potápění a šnorchlování

Ostrov má poněkud mělké zátoky, které jsou nejvhodnější pro potápění. Mezi zkušenými potápěči jsou populární noční ponory, protože i ve vlnách se skrývá zajímavý noční život. Objevte spoustu ježíků a mant poblíž pobřeží Ao Phai, plavte mezi žraloky černocípými, trnuchami, barakudami, vícebarevnými kapradinami, korály a hvězdicemi na jižním cípu u Ao Kiu a Shark Point nebo důkladně prozkoumejte neobydlené západní pobřeží. I když se na ostrově nacházejí pouze dvě kvalifikovaná střediska PADI, a to v Ao Phrao a Ao Kiu Na Nok, tak několik dalších pláží jako Sai Kaew Beach a Ao Vong Duen Vám rádi zajistí uzpůsobený zájezd nebo služby, kdy Vás dopoledne vysadí a odpoledne zase vyzvednou.

Vodní sporty

Obecně řečeno, můžete si pronajmout vybavení pro vodní sporty na všech oblíbených plážích jako jsou Sai Kaew, Ao Phai a Ao Vong Duen, což jsou nejlepší místa pro sporty jako jet skiing, wakeboarding a parasailing. Pro adrenalinové nadšence máme upozornění, že jet skiing je hlučné a škodlivé pro životní prostředí. Také si dávejte pozor na velmi rozšířené podvody majitelů jet skii, kteří se z Vás budou snažit dostat, co nejvíce peněz. Takže si určitě Váš jet skii pořádně vyfoťte, než se na něj posadíte, protože by majitelé mohli tvrdit, že jste ho poškrábali a taková oprava stojí i několik tisíc korun. Lepší volbou poté budou nemotorizované sporty jako je plachtění, jízdy na kajaku nebo plavání, kde ještě ušetříte životní prostředí a peníze.

Rybolov na otevřeném moři a lov chobotnic

Koh Samet je skvělé místo, kde si můžete vyzkoušet rybolov na otevřeném moři. Nasedněte do rybářské loďky a vyrašte. Pokud budete mít štěstí, mohli byste chytit exotické ryby jako je kanice, ploskozubce, zlak nachový, kranase obrovského, a to jsme jich vyjmenovali jenom pár. Popřípadě rybářská výprava na lov chobotnic Vás zabaví až do rána.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více