Co dělat v Krabi

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

krabi co delatKrabi má tolik atrakcí, že z Vaší dovolené budete mít nádherné vzpomínky. Krabi má bujnou vegetaci, která stojí za prozkoumání. A to se zatím týká jen pevniny. Jakmile se dostanete na moře, budete odměněni tyrkysovým mořem, exotickými ostrovy, bílými písečnými plážemi a velkým množstvím nádherných a barevných mořských živočichů. Některé z oblíbených atrakcí jsou už celosvětově známé, jako například ostrovy Phi Phi Islands a Koh Lanta. Přes to ale uvidíte, že v této provincii jižního Thajska jsou stále možnosti pro zajímavé výlety. Krabi je výjimečný a jeho návštěvy určitě nebudete litovat, ale buďte opatrní, protože návštěva této destinace je nebezpečně návyková.

Pláže a jeskyně Railay

Railay Beach je jedna z nejvyhledávanějších pláží v Thajsku a nyní se objevuje na každém seznamu od turistů. Nachází se jižně od pláže Ao Nang, kolem skalnatého souostroví, kdy Railay představuje klidný a mimořádný svět. Na jednom malém poloostrově najdete nádherné bílé písečné pláže, vápencové útesy, vyhlídky, jeskyně a laguny skryté uvnitř útesů, které se mění podlé přílivu.

Koh Poda

Koh Poda je jeden z nejpopulárnějších ostrovů v souostroví Krabi. Nachází se pouhých 6 kilometrů od pobřeží Ao Nang a cesta tradiční lodí trvá přibližně 25 minut. Nádherná tropická destinace s palmami, borovicemi a bílými písečnými plážemi. Korálový útes je asi 20 metrů od pláže s různorodým mořským životem.

The Emerald Pool

Kabi je známý oblastmi s výjimečnou přírodní krásou a jedním místem, které určitě musíte navštívit je přírodní park Thung Teao Forest, což je neobvyklý nížinný les s biologickou rozmanitostí, přírodní stezkou a přírodními bazény.

Koh Hong

Utečte od všeho do Koh Hong na pobřeží Krabi. Svůj den můžete trávit nic neděláním na pláži. Tato skupina malých ostrovů nabízí dech beroucí výhledy, pláže s bílým pískem, korálové útesy a krásnou lagunu. Je místem, kde můžete plavat, jezdit na kajaku, šnorchlovat, potápět se, opalovat se, chodit na pěší túry nebo si můžete udělat piknik na pláži.

Wat Tham Sua (Tygří jeskyně)

Wat Tham Sua nebo „Tygří jeskyně“ se nachází se v blízkosti města Krabi Town a je jednou z nejznámějších jeskyní v této oblasti. Je také součástí chrámového komplexu, kde žijí mnichové, kteří uctívají Boha v bludišti přírodních jeskyní obklopených džunglí. Uvnitř jedné jeskyně jsou v kameni otisky tygřích stop. Hlavní turistickou atrakcí je ale vyjít 1 272 schodů vápencové věže, aby viděli „stopu Buddhy“.

Klong Thom Hot Springs

Vodopády Klong Thom Hot Springs se nachází v džungli blízko přírodní rezervace Khao Phra Bang Khram. Starodávné sopečné komory jsou původem těchto termálních pramenů, o kterých se říká, že dokážou vyléčit některá onemocnění jako je revma, ischias (zánět sedacího nervu), ale i jiné kožní problémy. Tato zdravotní tvrzení nebyla vědecky potvrzena.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více