Kde a co jíst v Krabi

Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

krabi jidloPokud se rádi díváte při večeři na krásný výhled, tak Vás v Krabi čeká překvapení. Krabi je domovem mnoha exotických pláží, ostrovů, vyhlídek a rostlin. Pobřežní provincie také nabízí široké možnosti stravování, a to od luxusních restaurací, až po restaurace na pláži. Ve městě Krabi Town jsou typické thajské restaurace, zatímco v Ao Nang jsou restaurace spíše mezinárodně zaměřené. Ostrov Phi Phi Island rád kombinuje stravování s večírky a na pláži Railay do jídla přidávají vznešenost z vrcholků vápence. Navštivte barevné trhy s čerstvými surovinami a nechte se unést touto nádhernou částí světa.

Restaurace na Ao Nang

Jednou z nejlepších věcí o stravování na Ao Nang je, že všechno je jen pár kroků od hotelu. Hlavní promenáda není delší než 450 metrů, takže pokud si rádi vybíráte restaurace podle Vašeho stylu/peněženky, tak taxi budete potřebovat, jen kdyby pršelo. Budeme upřímní, oblast není kulinářskou destinací, ale je zde pestrá nabídka kuchyní, mezi které patří thajská, indická, italská, britská, americká a mexická. V Ao Nang nežije mnoho Mexičanů, takže očekávejte „interpretaci“ jejich jídel, i přesto to nutně neznamená nepříjemné nachos a špatné burritos. To také platí pro italské restaurace, které provozují Indové. Nicméně je tu dobré hospodské jídlo, oslňující mořské plody a pravé thajské jídlo.

Restaurace na Railay Beach

Restaurace na pláži Railay nabízí možnosti, které uspokojí všechny hladové turisty. Od levných restaurací, které podávají výhradně thajskou kuchyni, po restaurace ve střední cenové kategorii, které nabízí dobrý výběr místních a mezinárodních delikates, až k luxusním restauracím (často patřícím k hotelům), které podávají jen vybraná jídla. Na Railay Beach určitě hladovět nebudete. Strávníci na pláži Railay jsou tak trochu v zajetí, protože neexistuje žádná jednoduchá cesta, jak se dostat do ostatních oblastí. To znamená, že restaurace na poloostrově si můžou s radostí účtovat tolik, kolik se jim líbí, ačkoli některé restaurace této situace vážně zneužívají (většinou jsou to luxusní restaurace). Ceny ale zůstaly víceméně rozumné, a to díky vítanému výhledu.

Restaurace na Nopparat

Na pláži Nopparat Thara se nachází několik restaurací, které ale nejsou soustředěné v jedné určité oblasti. Na severní části pláže, hned vedle řeky Klong Haeng, je molo s restauracemi, které nabízí mořské plody. Je oblíbeným místem místních obyvatel, protože moře je mělké a je tady hodně stínu. Po pobřeží se nachází několik slušných restaurací, jejichž koncentrace se stává výraznější na konci pláže Ao Nang.

Restaurace na Klong Muang

Na pláži Klong Muang se nachází restaurace ve všech cenových kategorií. Vývoj této oblasti, která se nachází na sever od Nopparat Thara byl způsoben hlavně díky velkým luxusním letoviskům, ke kterým se později přidali satelitní podniky. Hotely Sofitel a Nakamanda se mohou pochlubit špičkovými restauracemi pro ty, kteří hledají gurmánské stravování. Pro ostatní je to nějaký druh dobrodružství a házení mince mezi základním pouličním jídlem, irskou, thajskou nebo mezinárodní kuchyní.

Noční trh Chao Fah

Největší noční trh v Krabi se nazývá Chao Fah a nabízí venkovní stánky a stánky podél silnice. Je to příležitost, kde si můžete vychutnat širokou škálu místních jídel, jako jsou grilované mořské plody a maso, kari a mnohem více. A to vše s pravou atmosférou thajského trhu. Noční trh je nejlepším způsobem, jak prožít každodenní život v jižním Thajsku, protože noční trh je původem místní. Trh začíná asi v pět hodin odpoledne, kdy slunce už tolik nesvítí, takže je perfektní možností stravování pro všechny osoby. Otevírací doba: Denně od 17.00 - 00.30. Po celý rok, ať už svítí slunce nebo prší! Místo: Chao Fah Pier, na cestě Kongka, Krabi Town.

Více z této kategorie: « Pláže Krabi Zábava Krabi »
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více