Nakupování v Krabi

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

krabinakupyNakupování v Krabi není ani zdaleka hlavním lákadlem, ale najdete zde vše, co je nezbytné pro příjemnou dovolenou, stejně jako skvělý výběr nádherně ručně vyráběných suvenýrů, které si sebou vezmete domů. Na plážích v Krabi nemusíte chodit nakupovat, protože obchody přijdou za Vámi. Prodejci mají vše od šátků sarong přes krémy na opalování, sošky Buddhy, batikovaných věcí až po piva. Nicméně pokud rádi nakupujete, tak určitě navštivte nábřežní obchody v Krabi Town, kde výhodně nakoupíte, a pokud umíte smlouvat a vyjednávat o lepší ceny, tak i ostrov Phi Phi má svá zajímavá zákoutí. Na Ao Nang jsou stánky se suvenýry a ručně vyráběným zbožím, tak jen vyčkejte, až zapadne slunce a vyrašte nakupovat.

Nakupování na Ao Nang

Nakupování na pláži Ao Nang není tak intenzivní ani rozmanité, jako například v Bangkoku nebo Phuketu. Ale na druhou stranu všechno v Ao Nang je klidnější a prodejci nejsou tak otravní (kromě krejčích samozřejmě), než je norma každé thajské plážové destinace. Existuje nespočet obchodů, které prodávají trička, žabky, plážové klobouky a padělané zboží, jako jsou voděodolné hodinky Rolex, se kterými byste se ale sprchovat neměli, anebo oblečení Levi, které moc dlouho nevydrží. Měli byste být ale opatrní s kupováním padělaného zboží, protože celní úřady se právě na ně zaměřují při kontrolách. Kromě obchodů, které mají stanovené ceny jako optika, supermarkety a značkové obchody, tak součástí celého nakupování je smlouvání, kdy si Vás majitelé obchodů budou prohlížet a odhadovat, kolik si můžete dovolit utratit. Uvidíte, že počáteční ceny drasticky klesnou, když jim ukážete, že víte, kolik daná věc stojí.

Nakupování na Railay

Railay určitě nevyhraje hlavní cenu za nejlepší nákupní destinaci na Krabi, ale v posledních letech přivítala několik nákupních center. Railay je poklidnou destinací bez starostí a bez aut, kterou kdy navštívíte. Východní část Railay a západní část Railay jsou od sebe velmi odlišné. Západní část Railay je náročnější, výrazně nádherná a v thajské měně je na té dražší straně, zatímco na východní části Railay jsou wattové pobřeží, mangrovníky, rybářské lodě a má trochu hippie atmosféru, ale v obchodech můžete smlouvat. Myslete na to takhle: v některých hotelech v západní části za koktejl zaplatíte i 450 CZK, ale ve východní části zaplatíte za láhev piva Chang Beer přibližně 100 CZK.

Nakupování na Klong Muang

Klong Muang je klidný. Hlavním lákadlem jsou pláže a západy slunce a pro dobré možnosti nakupování by měli návštěvníci jet do Ao Nang. Ve skutečnosti kromě několika malých rodinných podniků a odlehlých 7-Elevens, tak ty dobré nákupní zařízení jsou v Klong Muang a kolem Klong Muang Plaza.

Více z této kategorie: « Zábava Krabi
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více