Zábava Krabi

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

krabinightlifeNoční život na Krabi nabízí návštěvníkům po setmění velké množství zábavy. Krabi sice není ve stejné lize jako Patong nebo Bangkok, ale má svůj vlastní charakteristický noční život. Vezměte normální ingredience krásy a přátelství, přidejte smysl pro humor, dodejte trochu zábavy a přirozené kouzlo, potom přidejte několik drinků a skvělé jídlo a voila! Máte představu, jak takový večer vypadá v Koh Lanta, Krabi Town a Ao Nang. Ostrov Phi Phi a pláž Railay mají každý svůj vlastní styl, a zatímco na pláži se už jde spát, tak na ostrově se to teprve rozjíždí. Na večírky v tomto ráji nikdy nezapomenete.

 

Noční život Ao Nang

Ao Nang není zrovna nejlepším místem, kde byste se měli vydat, pokud hledáte šílenou noční zábavu, což znamená večírky až do svítání, ale pokud máte rádi normální večírky, pak jste přišli na správné místo. Srdcem noční zábavy na pláži je vhodně pojmenován Ao Nang Center Point a nachází se mimo přímořskou silnici, kde jinak dominují obchody a restaurace. Další dva hlavní noční komplexy jsou Soi RCA Entertainment a Soi Bamboo, které se nachází u silnice Ao Nang Road, ale na její jižní části. Na jižním konci pláže můžete najít několik skvělých míst, pokud byste chtěli strávit klidný večer na pláži pod hvězdami.

Noční život Railay Beach

Během hlavní sezóny je Railay místem, kde jsou na pláži ohňové show, večírky při úplňku nebo zatmění, spontánní setkání a bary s živou hudbou, thajský box a nápojové speciality. Opět je tu rozdíl mezi tím, co se děje na západě Railay a co na východě. Pokud si chcete odpočinout na thajských polštářích, poslouchat okolní prostředí nebo nevyhnutelného Boba Marleyho, pak je východní část přímo pro Vás. Zatímco západní část oceňuje spíše pláž, což je logické, když zvážíme, jak krásná tato pláž je, když měsíc stoupá nad vápencové útesy.

Noční život Nopparat Beach

Nopparat Thara není zrovna Las Vegas u moře, pokud jde o noční život, ale pokud je Vaše představa o dobrém večírku jíst mořské plody nebo poslouchat živou hudbu, nebo dokonce vyzkoušet thajský box, tak je tohle místo přesně pro Vás. Je určitě méně matoucí a bližší k přírodě než její pobřežní sousedi. Na konci této pláže roste počet barů a restaurací a vývoj pokračuje po celé pláži.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více