Kde a co jíst na Koh Lanta

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

lantajidloRestaurace se v posledních letech na ostrově rychle otevírají, což znamená, že je zde slušný výběr restaurací. K místním thajským restauracím se nyní přidávají pizzerie, bistra a rybí restaurace na hlavních plážích. Pokud hledáte něco speciálního, tak restaurace Baan Pimalai uvnitř stejnojmenného luxusního letoviska nabízí skvělé jídlo, milou obsluhu a největší výběr vín na ostrově.

Restaurace Ban Saladan

Saladan je hlavním městem ostrova. Je malé, ale má vysokou koncentraci restaurací a kaváren, které se nacházejí jen 300 metrů od sebe. Většina restaurací je na obou stranách hlavní silnice do Saladanu, nebo jsou postaveny nad průlivem mezi dvěma ostrovy Koh Lanta. Nejprodávanější mořské plody na ostrově se nacházejí před restauracemi s výhledem na moře a během dne nabízejí báječné výhledy a vítaný vánek. V noci je Saladan hlavní možností stravování na pláži, takže k dispozici je velký výběr jídel pro všechny chutě a peněženky. Saladan může být v noci velmi rušný, zvláště během hlavní sezóny, kdy jsou známé restaurace plné už brzy večer. Pamatujte si, že většina restaurací nepřijímá rezervace, takže přijďte brzy, abyste se vyhnuli zklamání.

Restaurace East Coast

Východní pobřeží nabízí úžasné kulinářské zážitky, přičemž většina restaurací má výhled na jižní ostrovy národního parku Koh Lanta. Můžete očekávat opravdu přátelskou a pozornou obsluhu a čerstvé mořské plody, které rybáři dodávají přímo do restaurace. Oběd je tady rozhodně povinností, ale nestyďte se posadit tam, kde je nejlepší výhled. Zaměstnancům to vadit nebude.

Restaurace Northwest Coast

Na severu ostrova nemusíte kvůli jídlu chodit daleko. Klong Dao a Phrae Ae mají tu největší nabídku stravování na ostrově, ať už to jsou tradiční thajské stánky, anebo luxusní restaurace. Celkově má ostrov kvalitní restaurace a kavárny, ale pro nejlepší jídlo musíte opustit letoviska a vyzkoušet pouliční jídla. Stravování v restauracích na severu je celkově levnější než kdekoli jinde na ostrově.

Restaurace Southwest Coast

Jihozápadní pobřeží ostrova je jedním z nejklidnějších břehů Thajska. Je domovem několika luxusních letovisek, ale i přesto si zachoval vesnickou atmosféru a návštěvníci si tady mohou opravdu odpočinout v přírodě. Brzy se tady s lidmi spřátelíte a jedním z nejjednodušších způsobů, jak to udělat je stravovat se v přátelských a levných restauracích.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více