Zábava na Koh Lanta

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

lantazabavaObecně je nenápadný. Jít, pít, setkávat se v místních barech, zpívat karaoke a dívat se na místní thajské zápasy. Koh Lanta není o nočním životě, ale i tady se můžete bavit. Většina obchodů ve vesnici Saladan Village zavírá po 9-10 hodině, ale restaurace zůstávají otevřené. Pláž Klong Nin Beach je krásným místem pro ukončení dne. Navštivte „Rickey’s Tree House“, kde je skvělá atmosféra, dobrá hudba a vřelá obsluha. Plážové bary jsou populární, stačí se jen projít a hned je najdete. Plážové bary většinou zůstávají otevřené tak dlouho, dokud mají zákazníky.

 

Noční život Baan Saladan

Ve městě Saladan je většinou hodně rušno po 19:00 hodině, kdy většina turistů jde nakupovat, protože teploty už nejsou tak vysoké, nebo se jdou najíst do jedné z mnoha restaurací. Překvapivě, noční život na Saladanu není tak rozvinutý jako je cestovní ruch, protože se mnoho návštěvníků večer vrací zpátky na hotel. Takže opravdové bary jsou omezené a jejich výběr je malý. Dobrou zprávou je, že tyto bary mají „čilé“ majitele, kteří vědí, jak se bavit a hlavně, jak namíchat dobré koktejly!

Noční život East Coast

Díky svému umístění je město Old Town spíše denní destinací, protože většina turistů není ochotna pozdě v noci cestovat motorkou zpátky do hotelu na západním pobřeží. Město Old Town slaví 3 dny festivalů ročně a s nárůstem počtu obyvatel západního světa, kteří si dlouhodobě pronajímají ubytování ve městě, se to časem změní.

Noční život Northwest Coast

Severozápadní pobřeží má nejvyšší koncentraci barů, takže nezáleží na tom, jestli upřednostňujete plážové, tradiční, západní, sportovní nebo karaoke bary, protože všechny je tady najdete. Pláže Klong Dao a Phrae Ae (Long Beach) mají nejoblíbenější bary na ostrově, ale neočekávejte něco velkého každý den. Většina barů má jeden den v týdnu vyčleněný jako „Party Night“, a tak v barech můžete vidět velké rozdíly ze dne na den. Znamená to, že existuje spousta barů, které nabízejí uvolnění, ale pokud hledáte rušnou noc, tak se určitě zeptejte místních obyvatel a oni Vám určitě poradí, kde je nějaký večírek.

Noční život Southwest Coast

S vyšším podílem muslimských obyvatel na této části ostrova bývají bary tišší, ale obecně vyššího standardu. Neočekávejte večírky pozdě v noci, ale spíše klidnější přístup k pití. Oblasti, jako je záliv Kantiang Bay a Klong Nin, mají úžasné bary, ale ceny jsou o něco vyšší než na severu.

Více z této kategorie: « Kde a co jíst na Koh Lanta
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více