Nakupování na Koh Lanta

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

lantanakupyKoh Lanta je okouzlující, venkovský, klidný a nedotčený ostrov. Ostrov může být krásný, ale určitě není rájem pro nakupující. Ke „kosmopolitnímu“ městu se nejblíže dostane Baan Saladan, kde najdete obyčejné obchody jako lékárnu nebo supermarket.

Nakupování Baan Saladan

Pokud rádi nakupujete, tak ostrov Koh Lanta možná nebude tou nejlepší destinací, ale i pro tak malé město není nakupování žádná povinnost a kdykoliv, když Vám bude teplo, si můžete zajít na koktejl. Ve městě se nachází několik bank, spolu s poštami, okolo 10 optik, největší supermarket na ostrově, obchody s tričky a suvenýry, ale také galerie. Neočekávejte velké množství prodávaného zboží, ale je to to nejlepší, co na ostrově můžete sehnat a nezapomeňte smlouvat, protože kdykoliv můžete odejít jinam, když nebudete spokojeni s cenou!

Nakupování Koh Lanta's East Coast

Několik obchodů, které se na nachází ve městě Old Town na východním pobřeží jsou od sebe vzdálené jen 200 metrů, což zpříjemňuje nakupování. Nicméně, stejně jako jeho restaurace, mají některé obchody poměrně dobré jméno a jejich kvalita a jedinečnost výrobků přesahuje ostrov Koh Lanta. Takže Old Town je skvělým místem, pokud hledáte něco neobvyklého.

Nakupování Koh Lanta's Northwest Coast

Jak již bylo řečeno, ostrov není rájem pro ty, co rádi nakupují, ale je tady pár malých obchodů, které prodávají jedinečné suvenýry a dárky, z nichž většina byla vyrobena lidmi z obchodu. Chcete-li najít na ostrově něco exkluzivního, tak buďte připraveni na cestování, protože na ostrově není žádné nákupní středisko a obchody jsou rozprostřeny různě po ostrově.

Nakupování Koh Lanta's Southwest Coast

Pokud chcete nakupovat na jihu, běžte na dvě hlavní pláže Klong Nin a Kantiang Bay. Obě mají neobvyklé obchody, kdy majitelé buď zboží vyrábějí, anebo znají jeho přesný původ. Očekávejte, že si trochu připlatíte, ale kvalita a styl za to určitě stojí.  

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více