Kde a co jíst v Chiang Mai

Ohodnotit tuto položku
(6 hlasů)

chmjidloNejen díky své bohaté historii a silné kultuře je Chiang Mai druhé nejlepší město Thajska, kdy jeho restaurace jsou pro Bangkok velkou konkurencí. Po celém městě jsou rozmístěny restaurace, takže se nebojte vyzkoušet i něco nového. Na výběr máte z více než 25 vegetariánských restaurací a velkého množství evropských, thajských, asijských a středoevropských restaurací. Nabízí spoustu stylů a příchutí jídla a prostředí, ve kterém je můžete jíst. Oblast nočního bazaru má takový výběr jídel jako má výběr prodávaného zboží a nejdůležitější je, že má vše za rozumné ceny, aniž by to ohrozilo kvalitu nebo chuť jídla. Kolem nového a starého města můžete vyzkoušet několik druhů jídla od nudlí v pouličních stáncích až po drahou kuchyni. Rozmanitost je rozhodně jádrem stravování v Chiang Mai.

Pouliční jídlo v Chiang Mai

Pro mnoho lidí nezapomenutelnou vzpomínkou na Thajsko jsou chaotické stánky, kde prodávají chutná jídla, která stojí méně než šálek kávy. Pouliční jídlo je okouzlující stránkou života v Thajsku a ochutnávání je kulturním a kulinářským potěšením. Všude, kde v Thajsku půjdete, uvidíte pouliční prodejce, kteří připravují a prodávají spoustu jídel z jejich jednoduchých vozíků a stánků. Hladovci budou mít z čeho vybírat. Pouliční stánky se většinou specializují na jedno nebo dvě jídla ale většinou se spojují a nabízejí tak vynikající výběr jídel. Thajská pouliční jídla jako nudle, grilování, kari a dezerty patří mezi oblíbence.

Thajské jídlo v Chiang Mai

Jedinečné, nezapomenutelné a velmi příjemné Thajsko se odráží v thajského jídla. Thajské jídlo je projev hodnot thajské kultury: tradic, rodiny a potěšení. Příchutě thajského jídla se staly oblíbené po celém světě a šance ochutnat tuto delikátní kuchyni je jedním z lákadel pro návštěvníky Království. Ačkoli podnikaví Thajci přinesli svou kuchyni do čtyř koutů země, tak i přes to neexistuje lepší místo, kde byste moli ochutnat rozmanitost a lahodnost thajských jídel.

Doporučujeme

Severní Thajsko je zemí hor přikrytých mlhou a zemí pestré směsi domorodých kmenů žijící...
Kolem Thajska - OKOLO SEVERNÍHO THAJSKA
CZK 16,800.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více