Zábava v Chiang Mai

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

chmzabavaNoční život v Chiang Mai může být takový jaký chcete, protože město nabízí širokou škálu možností k pití a tancování ale monopolní postavení mají převážně místa konání živých vystoupení. Popíjení u řeky je oblíbenou zálibou, kdy se obyvatelé a návštěvníci usadí u řeky Ping s vychlazeným nápojem a dobrou společností, zatímco jim živá kapela hraje klasické blues, jazz a rock. Oblast Nimmanheimin Road se stala oblíbeným místem, zejména klubem Monkey, kde jdou ruku v ruce živá hudba a skvělé jídlo. Uvnitř opevněného města se nachází velké množství baťůžkářů a hotelových barů, které se starají o turisty všech cenových kategorií. Stejně jako ve většině Thajka, tak i tady je vysoká koncentrace reggae barů, kde mají levné pivo, polštáře k sezení a mírnou hudbu pro klidný večer.

Doporučujeme

Severní Thajsko je zemí hor přikrytých mlhou a zemí pestré směsi domorodých kmenů žijící...
Kolem Thajska - OKOLO SEVERNÍHO THAJSKA
CZK 16,800.00
13 Dnů

Kontakt

Siam Hope Services Co.Ltd.
378/78-79 Moo 12
20150 Pattaya, Thajsko
CZ Telefon: + 420 774 545 103
TH Telefon: + 66 899 269 589
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                       TAT LICENSE NO. 14/00600

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více