Nakupování na Koh Phanganu

phangannakupyJedna věc je jistá a to, že Koh Phangan je mnohem levnější než Samui, pokud jde o nakupování. A Thongsala má levnější cenu zboží než Haad Rin. Nicméně v obou plážových městech můžete najít obchody s ručně vyráběným zbožím, klenotnictví, obchody s houpajícími sítěmi a zejména pro ty, kteří pocházejí z více omezených kultur i ohňostroje! Obchody a stánky na Haad Rin nabízejí spoustu předraženého zářivého plážové oblečení na večírky při úplňku, zatímco menší pláže jako Ao Thong Nai Pan Noi mají typické pobřežní prodejny, které prodávají plážové míče, ploutve a masky, krémy na opalovaní, alkohol a samozřejmě oranžové Rizly (cigaretové papírky). Většina obchodů s ručně vyráběným zbožím se nachází u hlavních cest a stojí za to u nich zastavit, protože jejich výrobky si zaslouží pozornost, zatímco Haad Rin má dokonce i obchod se spodním prádlem. Obecně řečeno, navzdory většině propagačních textů na webových stránkách ostrov není nákupní destinací. Bangkok a Phuket tuto roli zvládají mnohem lépe, ale základní obchody můžete najít i tady, pokud budete pořádně hledat.

Nakupování Baan Saladan

Pokud rádi nakupujete, tak ostrov Koh Lanta možná nebude tou nejlepší destinací, ale i pro tak malé město není nakupování žádnou povinností a výhodou je, že kdykoliv Vám bude teplo, můžete si zajít na koktejl. Ve městě se nachází několik bank spolu s poštami, okolo 10 optik, největší supermarket na ostrově, obchody s tričky a suvenýry ale také galerie. Neočekávejte velké množství prodávaného zboží, ale je to to nejlepší, co na ostrově můžete sehnat a nezapomeňte smlouvat, protože můžete kdykoliv odejít jinam, když se Vám cena nebude líbit!

Nakupování Chaloklum and Haad Mae Haad

Pláže Chaloklum a Haad Mae Haad určitě nejsou nákupními destinacemi, ale prodávají základní věci jako krémy na opalování, potraviny a plážové doplňky. Pro něco speciálního jako ručně vyráběné zboží, oblečení a suvenýry budete muset jet do Thongsala, kde je nesčetné množství trhů, obchodů a butiků. Protože je Chaloklum rybářskou vesnicí, tak jedinou věcí, kterou nebudete mít problém najít jsou lovná zařízení. Podívejte se okolo přístavu.

Nakupování Haad Rin

Haa Rin je dost malý, takže ho můžete projít pěšky i během 1 hodiny. Nakupování je tady zřetelně levnější než v Samui, i když se tady prodává stejné zboží, ale přesto je dobrý nápad směnovat a smlouvat ceny, ačkoli luxusní obchody je mají pevné. Zjistíte, že cena zboží se zvýší v den večírků při úplňku a obchody zůstávají otevřené tak dlouho, dokud jsou lidé ochotni nakupovat a jen kvůli alkoholu si lidé koupí i drahé zboží, o kterém budou druhý den přemýšlet. Ve městě najdete mnoho pouličních stánků a obchodů, ale když na to přijde, tak na výběr není moc předmětů na prodej. Hlavními produkty jsou plážové oblečení, šátky sarong, zábavné klobouky a trička. Na Haad Rin jsou také malé podniky specializované na ručně vyráběné šperky, kožené oblečení, a dokonce můžete navštívit i obchod se spodním prádlem, který je cestou na pláž večírků.

Nakupování Haad Yao & Haad Salad

Na pláží Haad Yao a Haad Salad nenajdete moc obchodů, protože je tento konec ostrova tak klidný. Celá tato oblast má dva supermarkety a jeden z nich má „ceny letovisek“.

Nakupování Ao Thong Nai Pan Noi & Yai

Pokud jste přijeli na pláž Thong Nai Pan Beach jen kvůli nákupům, tak jste na špatném místě. Koh Phangan není v Thajsku nejlepším místem pro nakupování a Thong Nai Pan je na konci nákupního seznamu na ostrově. Samozřejmě, že seženete krémy na opalování, pivo, zmrzlinu, plážové hračky, občerstvení a cigaretové papírky Rizlas ale, pokud budete chtít velký výběr suvenýrů, ručně vyráběného zboží, oblečení, tak budete muset čelit dřině do kopců směrem k Thongsale, která je odtud asi 45 minut. Zatím odpočívejte, buďte na pláži a večer v plážových barech a restauracích.

Nakupování Thong Sala

Thongsala je opravdu nákupním centrem ostrova. Díky supermarketu Tesco Lotus, rušným odpoledním a večerním trhům, chaotickému hlavnímu trhu a nesčetně obchodů se suvenýry a ručně vyráběným zbožím budete mít tu možnost, udělat si zásoby všeho, co byste mohli potřebovat. Při nakupování na trzích a obchodech nezapomeňte smlouvat. Samozřejmě, že ceny v supermarketech jsou pevné ale snadno poznáte, kde je možné smlouvat.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více