Zábava na Koh Phanganu

phanganzabavaNoční život na ostrově Koh Phangan nabízí širokou škálu možností, které většinou uspokojí potřeby všech návštěvníků. Pokud plánujete jet na ostrov pouze kvůli nočnímu životu, tak musíte zůstat v Haad Rin. Haas Rin má největší a nejkoncentrovanější kolekci barů a klubů v Thajském zálivu, zatímco zbytek ostrova je útočištěm klidu. Legendární jsou půlměsíční večírky, které se konají dvakrát měsíčně v Ban Tai a cesta z Haad Rin trvají jen 30 minut taxíkem, zatímco Thongsala má pár hospod, které přitahují spíše emigranty než návštěvníky. Thajské všudypřítomné Reggae bary se nacházejí všude kolem Chaloklum a ospalého Ao Thong Nai Pan Noi ale kromě toho pouze odlehlé bary (opět v Thong Nai Pan) opravdu tancují. Večírky při úplňku na Haad Rin jsou nejhorším tajemstvím na ostrově a jsou důvodem, proč je ubytování zcela rezervováno několik dní před a po akci. Vychutnejte si ostrov a dva extrémy nočního života, které nabízí stravování po širým nebem na klidné pláži nebo tancování na drum n‘ bass, techno a hip-hop.

Full Moon Party

Večírky při úplňku se staly světově známými, ale předchozím sídlem stále zůstává půlměsíční jeskyně na pláži Haad Rin Beach na severním cípu ostrova. Více než 12 výkonných zvukových systémů mění jednou za měsíc 800 metrovou pláž na nejpopulárnější noční klub na světě pod širým nebem s atmosférou jako na nějakém festivalu, skvělou muzikou a obrovským množstvím alkoholu. Tato jedinečná událost je uváděna na listu přání jako jedna z hlavních zkušeností, které musíte zažít, abyste tomu uvěřili. Na slavnou pláž se vejde zhruba 30 000 lidí, kteří rádi slaví pod září měsíce, a to přes celou noc až do časného rána. Vzhledem k nákladům na úklid po takovém večírku místní komunita zavedla poplatek 150 CZK za vstup na pláž během večírku.

Noční život Chaloklum and Haad Mae Haad

Haad Rin Beach, not Chaloklum is the place to go on the island if you’re looking for nightlife per se, but if you can settle for a quiet evening out chatting in peaceful surroundings there are a few places to try out in the Haad Mae Haad/Chaloklum area. Pláž Haad Rin Beach je místem, když hledáte noční život na ostrově, ale pokud Vám nevadí klidný večer s povídáním v příjemném prostředí, tak zkuste navštívit nějaká místa v oblasti Haad Mae Haad/Chaloklum. Samozřejmě pro některé, večer pod hvězdnou oblohou se šplouchajícími vlnami je samozřejmostí každé dovolené na thajském tropickém ostrově, ale ostatní můžou mít pocit, že bez hlasité hudby, ostře blikajících světel a točení hlavy nestála dovolená za nic.

Noční život Haad Rin

Na Haad Rin se všechno netočí jen okolo večírků při úplňku. Tuto oblast by otrávený autor cestopisů popsal jako „plnou života“ a přitom je nejlepším místem v této části Thajska pro prodloužené večery, dobrá jídla, putování z baru do baru a tancování do pozdních hodin. Pokud hledáte divokou noc, pak jděte dolů malou uličkou, která vede k pláži a procházejte se po pláži, dokud nenajdete nějaký bar a čím později, tím lépe. Central Haad Rin je klidnější z hlediska hluku, ale stále je rušným místem.

Noční život Haad Yao & Haad Salad

Na rozdíl od rušného Haad Rin je mezi nočním životem Haad Yao výrazný rozdíl během hlavní sezóny a mimo sezónu. Mimo sezónu vládne klid, a přestože pláž je klidná i během hlavní sezóny, tak na plážích jsou večírky až do pozdních večerních hodin. Bar Apache se nachází na hlavní silnici a je dobrým místem na pokec a pivo, stejně jako Bebop, který se nachází na stejné cestě ale směrem na Haad Salad.

Noční život Ao Thong Nai Pan Noi & Yai

Během dne je ospalý ale poněkud méně v noci, noční život v Thong Nai Pan Noi se táhne podél hlavní silnice. V podstatě restaurace nabízejí více taneční hudby v průběhu večera a někteří mají DJ s lidmi tančícími až do rána, kdy restaurace jako Handsome Sandwiches toho využívají a nabízí brzké ranní občerstvení. Všechno se děje ve vzdálenosti několika set metrů od sebe podél tohoto úseku, takže budete mít tu možnost se podívat, kde a co se děje bez nějaké větší námahy. Noční život na Thong Nai Pan Yai je více plážový, což není vůbec špatná věc s ohňovou show, která je skoro na všech místech. Problém je v tom, že mnoho barů se otevře a zase zavře během pár týdnů, takže je opravdu jen na Vás, abyste si našli, co je otevřené ale neobtěžujte se chodit brzo, bude totiž zavřeno.

Noční život Thong Sala

Thong Sala není místem, kde se lidé vydávají hlavně kvůli nočnímu životu, přesto pokud tam budete bydlet, tak se budete bavit. Tato oblast má dostatek barů a to několik britských hospod s kulečníky, několik barů v centru města, a dokonce i bary pro dívky, jen aby zákazníci zůstali zaneprázdnění a aktivní, jakmile slunce zapadne. Samozřejmě, že epicentrem nočního života na ostrově je Haad Rin a Thong Sala se s ním nedá v žádném případě srovnávat, ale má své zadní uličky a ulice plné barů a klubů. Svým vlastním způsobem má noční život na Thong Sala své vlastní kouzlo.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více