Kde a co jíst v Khao Laku

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

lakjidloRestaurace a stravování na ostrově Khao Lak jistě splní (a v některých případech překročí) Vaše očekávání. Zatímco není gurmánskou destinací, tak Khao Lak je jedničkou, pokud se jedná rodinné stravování. Oblast, která se skládá z pláží Khao Lak, Bang Niang a La On nabízí širokou škálu kuchyní včetně indické, skandinávské, italské, německé, britské a samozřejmě thajské. Zatímco se restaurace od sebe liší a můžeme je dělit na restaurace u silnice po luxusní hotelové restaurace. Stejně jako i u většiny turistických destinací v okolí jižního Thajska, tak i tady jsou čerstvé mořské plody důležité. Protože je obklopen rybářskými moly (Tap Lamu, Baan Nam Kem a další), tak můžete očekávat, že si ve většině restaurací na ostrově pochutnáte na skvělém výběru lahodných krabů, humrů, krevet a ryb.

Restaurace Bang Niang Beach

Restaurace Bang Niang a možnosti stravování nabízí dostatek restaurací, které uspokojují i ty nejnáročnější zákazníky. Od cenově dostupných místních restaurací, které se nacházejí blízko trhu Bang Niang a nabízejí širokou škálu thajských specialit (včetně mořských plodů) až po nesčetné množství mezinárodních restaurací podávají indické, západní, japonské nebo italské kuchyně a můžete je najít podél silnice, která vede k pláži. V Bang Niang určitě najdete něco přesně pro Vaši chuť. Vzhledem k tomu, že většina restaurací se nachází v blízkosti hotelů na pláži, tak je poměrně jednoduché vyzkoušet během Vaší dovolené různé druhy jídel.

Restaurace Nang Thong Beach

Pláže Nang Thong a La On Village mají mnoho restaurací s širokou nabídkou kuchyní na výběr, ale není zrovna luxusní gurmánskou destinací kromě několika malých restaurací, které se nacházejí v této oblasti. Tato oblast je populární mezi Skandinávskými turisty, ale přitom skandinávská kuchyně nevládne této stravovací scéně. Své masové kuličky si však můžete dát i v restauraci Viking Steakhouse nebo Pizzeria. Očekávejte mnoho restaurací ve střední cenové kategorii, které nabízejí různé kuchyně, aby byli všichni šťastní a velký výběr místních restaurací nabízejících širokou škálu thajských specialit z celého království. Milovníci mořský plodů si dovolenou v Nang Thong náramně užijí, protože si můžou koupit čerstvé kraby, ryby a humry každý den.

Noční život Khao Lak

Noční život na ostrově Khao Lak není tak rušný jako na Pattayi nebo Patong, ale přesto mu nechybí okouzlující, přátelské a příjemné kavárny, bary a kluby. Mnoho lidí se každoročně vrací do „svých“ barů, kde je atmosféra spíše evropská než thajská. Od dlouhodobě zavedeného baru Happy Snapper v La On, který je ovlivněn západem až po bar Degree Bar, který je v thajském venkovském stylu a nachází se ve vstupu na trh Bang Niang, kde můžete vidět velké kaluže u hlavní cesty nebo pláže na pobřeží Phang Nga. A pro ty, kteří se zajímají o takovou zvláštní zábavu, tak můžete navštívit v Bang Niang i ladyboy kabaret

Zájezdy Khao Lak

Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Relax na pláži - KHAOLAK, KOH YAO YAI
CZK 22,600.00
13 Dnů
Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Rodinná dovolena - KHAOLAK, PHUKET
CZK 22,300.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více