Zábava v Khao Laku

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

lakzabavaNoční život na ostrově Khao Lak není tak rušný jako na Pattayi nebo Patong, ale přesto mu nechybí okouzlující, přátelské a příjemné kavárny, bary a kluby. Mnoho lidí se každoročně vrací do „svých“ barů, kde je atmosféra spíše evropská než thajská. Od dlouhodobě zavedeného baru Happy Snapper v La On, který je ovlivněn západem až po bar Degree Bar, který je v thajském venkovském stylu a nachází se ve vstupu na trh Bang Niang, kde můžete vidět velké kaluže u hlavní cesty nebo pláže na pobřeží Phang Nga. A pro ty, kteří se zajímají o takovou zvláštní zábavu, tak můžete navštívit v Bang Niang i ladyboy kabaret.

 

Noční život Bang Niang Beach

Noční scéna v Bang Niang vypadá, že je pravým opakem toho, co se děje v Bangkoku, Pattayi a Phuketu. Díky přátelským, neškodným a veselým místům noční život v Bang Niang nabízí perfektní příležitost jít ven a setkat se s dalšími rekreanty, aniž by je někdo obtěžoval. Noční život nabízí dostatek možností pro návštěvníky, aby strávili skvělé večery v dobré společnosti. Pokud chcete vyzkoušet něco místního, pak navštivte bar v thajském country stylu, který se nachází u vchodu na trh Bang Niang a pokud dáváte přednost spíše západní atmosféře, pak navštivte bary na ulici Jerung Street. U hlavní silnice je dokonce i kabaretní show.

Noční život Nang Thong Beach

Noční život na plážích Nang Thong Beach a La On Village má stejně klidnou atmosféru jako má ostrov Khao Lak. Neočekávejte mimořádně hlučné večírky, ale spíše přátelské lidi, klidné hospody a bary s živou hudbou. La On je malé místo, které se dá snadno projít a během noci se můžete zastavit v každé hospodě a baru. Od velmi populárního baru Happy Snapper k irské hospodě O’Connor’s Irish Pub až po klidný a originální Ska Bar si na plážích Nang Thong Beach a La On Village každý dokáže vybrat.

Zájezdy Khao Lak

Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Relax na pláži - KHAOLAK, KOH YAO YAI
CZK 22,600.00
13 Dnů
Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Rodinná dovolena - KHAOLAK, PHUKET
CZK 22,300.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více