Pláže Khao Lak

Ohodnotit tuto položku
(16 hlasů)

lakplazMožná není ostrovem, ale s mílemi nedotčených pláží, které před sebou vidíte, má všechny nejlepší části tropického ráje, a to i bez vysokých cen. Možnost jít na piknik a najít si svůj vlastní kousek ráje se šuměním moře,s pár kraby a tou pravou osobou je velkou realitou. Zatímco každá pláž má dostatek tzv. „velké 3“, což je slunce, písek a surfování, tak se od sebe liší. Odvedli jsme těžkou práci při kontrole každé pláže, ale vy byste měli udělat to samé. Váš vlastní názor je vždycky nejdůležitější.

Pláž La On Village and Nang Thong

Pláže Nang Thong Beach a La On Village jsou často mylně označovány jako Khao Lak. Nachází se mezi správnou pláží Khao Lak a plážemi Bang Niang. La On Village je hlavním centrem nakupování, stravování a nočního života na pláži Nang Tong Beach a je cílem dění, jakmile slunce zapadne za Andamanské moře. Jediným místem v provincii Phang Nga, kde se určitě musíte zastavit je kilometr dlouhá oblast restaurací, barů a obchodů. Je také směsicí národností (i když Skandinávci jsou hlavními návštěvníky této oblasti) a pláže La on Village a Nang Thong Beach mají všechno, co byste mohli potřebovat pro strávení příjemné dovolené v této nádherné oblasti jižního Thajska. Turistům nabízí veškeré pohodlí, které by mohli vyhledávat v místě mezi vysokými kopci pokrytými deštnými pralesy a hladinou Andamanského moře.

Pláž Khao Lak

Na pláži Khao Lak, což je jen 5 km jižně od La On se nachází několik hotelů, čímž se tato oblast stala nezávislou a soběstačnou. Jen pár kroků od letovisek Khao Lak Merlin, Khao Lak Emerald Beach Resort a The Briza Beach si hosté mohou vybrat z několika rybích restaurací, italských restaurací, několika barů a dvou obchodů, z nichž jeden je krejčířství. Pro celkovou relaxaci navštivte masážní centra, kde jsou ceny výrazně nižší než u sousedních letovisek. Pláž Khao Lak má všechno pro ty, co hledají klidnou, soběstačnou a nezávislou dovolenou bez hádek za ceny taxíků a rušné dopravy.

Pláž Bang Niang

Pláž Bang Niang se rychle stala konkurencí pláže La On Village, která je hlavní destinací na ostrově. Hlavní destinací baťůžkářů se silným nádechem místních obyvatel, má pláž Bang Niang působivé množství restaurací, obchodů a večírků. Tento velkolepý vývoj je způsoben stále rostoucím počtem návštěvníků, které láká uvolněná atmosféra a nekonečné pláže u Andamanského moře. Pláž Bang Niang je na špičkové úrovni s velkou škálou možností ubytování na pláži nebo v její blízkosti, stejně jako u silnice Petkasem Road, která je hlavní silnicí mezi ostrovy Phuket Island a Ranong na hranici s Barmou (asi 200 km severně). Skvělou destinaci z pláže dělají idylické pláže, uvolněná atmosféra, spousta kulinářských možností a přátelský noční život.

Zájezdy Khao Lak

Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Relax na pláži - KHAOLAK, KOH YAO YAI
CZK 22,600.00
13 Dnů
Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Rodinná dovolena - KHAOLAK, PHUKET
CZK 22,300.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více