Nakupování v Khao Laku

Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

laknakupyNakupování v Khao Lak rozhodně není nejvíce vzrušující v jižním Thajsku, přesto má dost malých a středních obchodů, kde najdete všechno, co byste na dovolené mohli potřebovat. Zatímco nakupování v La On Village je relaxačním zážitkem a v sousedním Bang Niang je ještě více uvolněnější. Na obou místech seženete ručně vyráběné výrobky, plážové oblečení, DVD a CD a trh v Bang Niangs, který se koná 3 týdně je nutností (samozřejmě s foťákem), abyste prožili místní život. Kombinace stravování v restaurací a nakupování je na obou destinacích oblíbenou zábavou. Pokud si potřebujete nakoupit velké množství jídla a pití, tak na ostrově jsou dva velké supermarkety. Jedno menší Tesco Lotus je na cestě do Thai Muang (20 minutová cesta jižně od La On Village) a supermarket Nang Thong je na hlavní cestě mezi La On a Bang Niang.

Nakupování Bang Niang Beach

Nakupování v Bang Niang je do značné míry soustředěno na trh a hlavní oblast Soi Bang Niang. Celou oblast můžete rychle projít, ale trh je tak fascinující a pravděpodobně Vám návštěva zabere více času. Vyberte si z mnoha krejčoven, kdy všechny mají podobné ceny a nezapomeňte, že pokud něco nemůžete najít, tak centrum Khao Lak Centre (také známé jako La On Village) se nachází na cestě na jih.

Nakupování Nang Thong Beach

Pár let zpátky byly na La On pouze malé rodinné podniky, restaurace u silnic a německé stánky „imbiss“. Ale v dnešní době můžete jíst v podstatě všechny mezinárodní jídla, nakupovat, a dokonce si koupit i Big Mac. Přesto La On není Pattaya nebo Patong a je to tak nejlepší. Jedna věc je jistá, pokud hledáte levné sluneční brýle, plážové oblečení, pirátské kopie DVD a podobně, tak na La On dlouho hledat nebudete. Praktickou stránkou věci je, že La On má i mnoho bank a bankomatů. Banky v Thajsku mají otevřeno od 08:30 – 15:30 (pobočky Western Union jsou v Takuapa). Většina letovisek provazuje kyvadlovou dopravu do La On a někteří zdarma a někteří ne.

Zájezdy Khao Lak

Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Relax na pláži - KHAOLAK, KOH YAO YAI
CZK 22,600.00
13 Dnů
Khao Lak nabízí vzácnou oázu odpočinku s kombinací tropického lesa, krásného ubytování na...
Rodinná dovolena - KHAOLAK, PHUKET
CZK 22,300.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více