Nakupování na Phuketu

Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

phuketnakupyPhuket je obchodním rájem! Ostrov má celou řadu obchodů od rušných venkovských trhů, hlučných nočních trhů, pouličních stánků a místních obchodů, až po obchodní domy v západním stylu a nejmodernější butiky. Ceny se samozřejmě liší, a to od skvělých vysmlouvaných cen, až po ceny, z kterých bude brečet i Vaše kreditka. Vybírat si můžete z ručně vyráběného zboží, krásně navržených oděvů, šperků, starožitností, domácích potřeb a z mnoha dalšího. Jedinou věcí, které budete litovat při nakupování na ostrově je, že jste nepřijeli s větším kufrem! Ale nebojte se, větší kufr si můžete pořídit i tady.

Nakupování na pláži Patong

Pláž Patong Beach se každý večer mění na velký noční bazar, kdy hlavní silnice jsou plné stánků prodávajících ručně vyráběné zboží, hedvábné šátky, šátky sarong a plážové oblečení, oblečení pro volný čas, kožené zboží a kufry, CD, počítačové hry, elektroniku nebo hračky. Jsou chaotické, ale zábavné, pokud k nim přistoupíte se správným postojem. Jen si musíte pamatovat, že vyjednávání přináší nejlepší výsledky, když se usmíváte a máte dobrou náladu. Většina prodejců se zaměřuje na turisty, a proto jsou ceny o něco vyšší než ve městě Phuket City. Hlavní noční trh se táhne po všech cestách až k pláži, a můžete ho tam najít každý den ve večerních hodinách.   Během hlavní sezóny je před komplexem Paradise Complex další trh, který se většinou objevuje v pondělí, středu a pátek. Zboží je spíše pro mladší a to džíny, boty a oblečení, ale také thajské sladkosti, orchideje, ozdoby a vlasové doplňky. Trh většinou začíná v 6–7 hodin, a nezapomeňte smlouvat!

Nakupování na pláži Kata

Pláž Kata Beach se nachází jižně od města Patong a na západním pobřeží ostrova Phuket. Nákupní oblast je od pláže daleko. Kata nabízí docela pestrou škálu nákupních možností. I když jsou všichni přes den na pláži, tak mnoho obchodů se suvenýry otevírá v brzkých odpoledních hodinách a majitelé obchodů jsou připraveni s Vámi smlouvat až do pozdních večerních hodin. Pláž Kata můžeme rozdělit do tří částí, a to na jižní, střední a severní. Dále na jih od Kata se nachází krásná pláž s bílým pískem Kata Noi. Letovisko Katathani Phuket Beach Resort dominuje pláži a slepé uličce. Přes ulici naproti letovisku se nachází krejčovství, optika a několik malých obchodů.

Nakupování na pláži Karon

Nakupování na pláži Karon Beach je více uvolněnější než ve městě Patong, ale koupit si tady můžete stejné zboží. Záleží jenom na tom, jestli víte, kam zajít. V centru můžete najít mnoho zajímavých obchodů se suvenýry a oblečením, stejně jako večerky, ve kterých najdete všechno, co budete potřebovat. Na cestě k pláži si můžete koupit plážové oblečení a další dárky v obchodech Karon Plaza a Karon Bazaar. Ve městě Karon nejsou žádné velké nákupní domy, takže pokud jste vášniví shopaholici, tak určitě zvolte jiné město například Patong nebo Phuket Town.

Nakupování na pláži Kamala

Není to přesně ráj pro nakupování, ale i přesto má řadu obchodů a pouličních stánků, kde prodávají levné plážové a sportovní oblečení a suvenýry. Během hlavní sezóny se prodejci přestěhují blíže k stezce u pláže a převážně prodávají plážové oblečení, klobouky a levné suvenýry. Většinu obchodů najdete v blízkosti plážových restauracích. Můžete zde najít ručně vyráběné zboží, hedvábné šátky, šátky sarong a hračky. Stánky se staví okolo 10:00 hodin, a zůstávají otevřené až do pozdních večerních hodin. Všechno, co byste mohli potřebovat si můžete koupit v obchodech Mini Marts, lékárně a malých obchodech se suvenýry a s oblečením pro volný čas. U hlavní silnice Kamaly se nachází nejvíce místních obchodů v západním stylu a malé supermarkety. Můžete navštívit i malou internetovou kavárnu společně s běžným krejčovstvím, kde si můžete nechat ušít trička nebo obleky.

Nakupování na pláži Bang Tao

Nakupování v této oblasti se výrazně liší od nakupování na jiných místech západního pobřeží, a to hlavně kvůli levným a falešným značkám, které jsou dostupné ve městech Patong Karon a Kata ale ne tady. Důvodem je kvalitní zboží se sklonem ke starožitnostem, nezvyklé a exkluzivní oblečení a doplňky. Většina dobrých možností nakupování je ve vnitrozemí, daleko od pláže, kdy mnoho hostů hotelového komplexu Laguna jezdí do vesnice Canal Village, která se nachází v Laguně, ale nepatří k ní. Každý hotel v tomto hotelovém komplexu má obchody a prodejny.

Nakupování na pláži Nai Harn

Nia Harn není nejlepším místem k nakupování, protože je to pláž plná zelených kopců a jeho hlavní aktivitou je odpočinek. Oblast má více obydlenou atmosféru než ostatní místa na západním pobřeží. Nicméně nakupování jídla se v poslední době stalo mnohem snazší, protože se otevřelo několik obchodů 7-Elevens, a pokud sbíráte suvenýry, tak Vás potěšíme, protože existuje několik obchodů, které prodávají originální obrazy a ozdoby. Turistické předměty, jako asijské umění a výrobky vyřezávané ze dřeva můžete najít v obchodě Asian Collections Shop. Nedaleko pláže najdete několik obchodů s plážovým oblečením a doplňky.

Zájezdy Phuket

Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými...
Relax na pláži - BANGKOK, KOH PHI PHI, PHUKET
CZK 19,600.00
13 Dnů
Na ostrově Phuket naleznete úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azur...
Super levné Thajsko - PHUKET, BANGKOK
CZK 13,900.00
13 Dnů
3 ostrovy jižního Thajska nabízí kombinaci populárního ostrova Phuket, bájného ostrova Koh P...
Thajské ostrovy - PHUKET, KOH YAO YAI, KOH PHI PHI
CZK 20,200.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více