Golf v Thajsku, Pattaya

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

golfmap-pattaya.gifGolf v Thajsku je velice populárním sportem. Po celé zemi jsou stovky golfových hřišť nejvyšších standardů navržené a postavené nejlepšími světovými designéry. Thajsko se stalo zemí zaslíbenou pro všechny vyznavače golfu, kteří se sem každoročně vrací. Máme pro Vás připravenou mimořádnou nabídku ve městě Pattaya. Jedním z největších tajemství Pattaya je nepochybně kvalita a množství golfových hřišť v její blízkosti. Je zde celkem 21 hřišt světových standardů, která nejsou vzdálená více než hodinu jízdy. Mnohé z nich mají vlastní bazény, masážní salony, skvělé restaurace, šatny, tenisové kurty a mnoho dalších vymožeností, které oceníte.

Řečeno velmi prostě - golf v Pattaya se dá srovnat s jakoukoliv golfovou destinací na světě. Zde ale zaplatíte pouze zlomek ceny. Hřiště nabízejí skvělý zážitek pro golfisty všech úrovní a schopností.

Většina golfových hřišť je postavena dle světových standardů nejlepšími světovými architekty: Laem Chabang postavil Jack Nicidaus, Khao Kheow Pete Dye a St. Andrews Desmond Muirhead. Nick Faldo je podepsán dokonce pod 3 golfová hřiště v této oblasti.

A golfový boom v této části Thajska pokračuje. Poslední golfové hřiště, které otevřelo své brány v roce 2008 je Siam Plantation. Staví se i další 3 nová golfová hřiště, které budou otevřeny během roku 2009.

 

 

 

 

 

 

 

Zde jsou jen některá hřiště kolem letoviska Pattaya:

  • Great Lake Golf and Country Club
  • Khao Kheow Country Club
  • Laem Chabang Golf Course
  • Phoenix Golf Course
  • Siam Country Club
  • Eastern Star Golf Course
  • St. Andrews 2000
  • Burapha Golf Resort & Country Club
  • Plutaluang Golf Course

 

Ať už jste golfista s nízkým handicapem nebo absolutní začátečník, není lepší místo pro golf v exotické zemi než na skvělých golfových hřištích blízko Pattaya.

Golfové zájezdy

Jedním z největších tajemství Pattaya je nepochybně kvalita a množství golfových hřišť v...
Sport - GOLF PATTAYA
CZK 25,800.00
9 Dnů
Kombinace 2 golfových destinací Vám nabídne maximum golfových zážitků, na nejlepších golfo...
Sport - GOLF PHUKET, PATTAYA
CZK 44,900.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více