Ostrovy blízko Pattaya

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

koh_larn.jpgKolem Pattaya je mnoho malých ostrůvků, které Vás vybízejí k návštěvě díky svým krásným plážím, čisté vodě a korálovým útvarům. Na ostrovy se můžete dostat buď organizovaným výletem, který většinou zahrnuje šnorchlování a plavbu na lodi s proskleným dnem nebo si můžete koupit lístek na loď sami. Loď odjíždí z Hali Bay Pier v jižní Pattaya.

 

Doporučujeme navštívit jeden z ostrovů jako celodonní výlet.

Koh Larn, Korálový ostrov

Se nachází přibližně 7,7 km západně od města a pokrývá oblast 4 km2. Ve srovnání s Pattayou jsou tu krásné pláže, čistá voda a relativně mnoho korálů. Ty je možno pozorovat přes zasklené dno lodi nebo z ponorky, případně za nimi šnorchlovat. Nejznámější je 750 metrů dlouhá pláž Ta Waen v severní části ostrova. Je lemována řadou hospůdek a obchůdků a míří sem většina lodí s návštěvníky. I další pláže Laem Thian, Samae, Ta Pan, Laem Hua Khon vás potěší bílým pískem. Na ostrově je možnost ubytování a bohaté vyžití při vodních sportech.S

Souostroví Koh Phai

Je složené z několika ostrůvků (Ko Phai, Ko Manwichai, Ko Luam, Ko Klung Badan, a atd.), z nichž největší je Ko Phai. Souostroví je od Pattayi vzdáleno přibližně 13 km a lodí se sem dostanete asi za 2 hodiny. Protože je oblast pod správou královského námořnictva nejezdí sem tolik turistů a snád právě proto je to ideální místo pro relaxaci, potápění nebo rybaření.

Koh Sak

Najdete asi 10 km západně od Pattayi (jen 600 m od Ko Lan). Je velký jen 0,05 km2 a má tvar podkovy se dvěma plážemi. Ta na severu je dlouh 250 m a zpravidla tu zastavují lodě s turisty. Naproti na jihu je druhá malá pláž dlouhá 80 m. Proti pláži je korálový útes vhodný k potápění.

Koh Krok

Je malý ostrov o velikosti 0,05 km2, přibližně 8 km od Pattayi. Většinu ostrova ovšem pokrývají skály a je tu pouze jedna 100 m dlouhá písčitá pláž na východní straně. Je to ideální místo pro pozorování korálů.

Doporučujeme

Návštěva pulsujícího letoviska Pattaya a stále relativně panenského ostrova Koh Chang. ...
Super levné Thajsko - PATTAYA, KOH CHANG
CZK 10,800.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více