Nakupování v Pattaya

Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

pattayanakupPříležitosti k nakupování v Pattayi jsou pestré a rozsáhlé. Je sice pravda, že nejsou ve stejné lize jako například v Bangkoku, tak i přes to existuje řada možností, mezi které patří oblíbené pouliční trhy ale i nákupní střediska. Můžete najít skvělé slevy na cokoliv, od jedinečných suvenýrů až po luxusní značkové oblečení. Samozřejmě to zahrnuje i levné padělky, které jsou k dispozici na většině trhů v zemi spolu s řadou pouličních jídel, kosmetiky, elektroniky, hraček, dárkových předmětů, DVD, rostlin, domácích mazlíčků a prakticky všechno, na co jen pomyslíte. Mnoho z nákupních center je také bráno jako zajímavé atrakce. Mezi ně patří podobné trhy jako jsou v Bangkoku, Francouzského města a speciální představení, horské dráhy, muzea, kina, bowlingové dráhy a úžasné výhledy na město.

Nakupování na Pattaya Beach

Možnosti nakupování na pláži Pattaya jsou stejně rozmanité jako jsou výrobky, které prodávají. Můžete navštívit velká nákupní střediska, která se většinou nachází přímo u pláže jako místní trhy, které přitahují turisty a obyvatele stejně jako jejich úžasně levné a často překvapující zboží, mezi které patří fotbalové dresy, kraťasy, plavky, kapesní nože, etnické výrobky, sošky Buddhy, neslušná trička, falešné DVD, a dokonce i střelné zbraně. Nakupování na pláži Pattaya (stejně jako u většiny míst v Thajsku) znamená získat to za co jste si zaplatili. V obchodních centrech najdete luxusní módní značky, za které si budete muset zaplatit. Stejně jako za zboží stejné značky můžete ve stánku zaplatit méně než v obchodě, nesmíte ale počítat se stejnou kvalitou výrobku. Každá z možností je obvykle zábavou.

Nakupování Jomtien Beach

Zatímco nakupování v Jomtien je poměrně řídké poblíž pobřeží, tak okolo silnice Sukhumvit je velmi pestré s několika velkými obchodními centry, kde obchody nejsou hlavní atrakcí. Nové obchoďáky se mohou chlubit přehlídkami, které oživí den při nakupování ručně vyráběného zboží a suvenýrů, zatímco jiné se mohou pochlubit nejnižšími cenami určitých velkých módních značek. Samozřejmě můžete také najít velké slevy na (obvykle falešných) velké značky na místním trhu. Ale i tady přitahuje místní obyvatele skvělé pouliční jídlo. Nakupování na pláži Jomtien je jedinečný zážitek, kdy i nákup jednoho zboží Vám zlepší den.

Noční trh Thepprasit Road

Noční trh Thepprasit patří mezi nejoblíbenější místní bazary v Pattayi. Nachází se poblíž silnice Sukhumvit, která je vedle nákupního centra Outlet a rozkládá se na většině parkoviště před K-Hut Complex. Díky rozsáhlému parkovišti za sebou a působivému množství obchodů a stánků láká každý večer od pátku do neděle velké množství místních obyvatel a turistů. Známý jako „Pattaya Weekend Market“ a „Kankheha Thepprasit Market“, kde hlavním lákadlem pro mnoho místních obyvatel je barevná řada pouličních stánků. Postaveny v úkrytu pod plechovou střechou, kdy dvě řady prodejců prodávají veškeré thajské pochoutky od čerstvého ovoce, džusů a mořských plodů až po nudle, něco malého k zakousnutí a dezertů. Mezi prodejci a stánky jsou i stoly a židle, ale najít volné místo může být docela problém.

Central Festival Pattaya

Nákupní centrum Central Festival je vlajkovou destinací nákupní destinace v Pattayi a je neustále oblíbenou s pestrou kombinací turistů a místních obyvatel, kteří tam nakupují mezinárodní značkové oblečení, různé stravovací možnosti a zábavu pro každé počasí jako je kino, bowling a dětské herny. Festival Central má výhled na pláž a skleněnou fasádu, kde si můžete koupit levné drobnosti a polyesterová trička „Bad Boys Go To Pattaya“, které můžete najít ve stáncích obklopujících nákupní centrum po obou stranách. Byl otevřen v roce 2009 a má moderní design s výhledem na oceán, který dává návštěvníkům panoramatický výhled na záliv Pattaya a vytváří okouzlující pozadí při odpoledních nákupech.

Royal Garden Plaza na Beach Road

Royal Garden Plaza je původcem „zábavného centra“ v Pattayi, který spojuje rodinné atrakce a aktivity, restaurace a nakupování značkového oblečení. Nachází se po celém bloku mezi silnicí Beach Road a 2nd Road v Centrální Pattayi, kdy nákupní centrum je přístupné z obou stran ale pokud chcete vidět nejpůsobivější fasádu, pak jděte na silnici 2nd, kde projdete pod modelem letadla, které bije do očí a visí z horního patra obchodního centra. Letadlo patří muzeu zážitků Believe It or Not a je jedinečnou atrakcí obchodního centra.

Více z této kategorie: « Kde a co jíst v Pattaya
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více