Noční život - Pattaya

Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

pattayazabavaNoční život na Pattayi je proslulý po celém světě. Nemůžete ani vyslovit Pattaya, aniž byste mysleli na Walking Street a jasnou zář neonových nápisů klubů, diskoték, barů, go-go, masážních salonů a dalších možností noční zábavy. Tato míle šílenství v jižní Pattayi je útokem na všechny Vaše smysly a je bezpochyby srdcem nočního života na celém východním pobřeží Thajska. Noční život v Pattayi je mnohem více než jen Walking Street. Existují další noční zábavné centra, z nichž každý má odlišnou atmosféru a jiné atrakce: nejlevnější drinky jsou v Sois 7 a 8, Pattayaland a Boyztown jsou plné gay klubů a Second Road je domovem několika kabaretních show. V Pattayi najdete ulici pro jakoukoliv noc.

Walking Street

Walking Street je největším a nejrušnějším místem v Thajsku, kde to žije, přičemž jen pár špičkových míst v Bangkoku ji poráží. Téměř každá budova podél délky cesty Beach Road je noční klub, go-go bar, pivní bar nebo restaurace. Každá z postranních ulic (které se rozprostírají od Soi 14 až k Soi 16 a mezi nimi je i několik jedinečně pojmenovaných ulic) je přibližně stejná, čímž mění jižní část města na bludiště zábavného nočního života, kdy si každý přijde na své. Na Walking Street je pozoruhodné to, že toho na ní je tolik, co můžete vidět a dělat, protože je všechno těsně u sebe, takže v barech můžete strávit celý týden a kromě toho, že budete mít pořádnou kocovinu, tak pořád budou nové bary, které budete moct navštívit.

Noční život na Pattaya Beach

Noční život na pláži Pattaya je slavný ale i neslavný po celém světě. Walking Street je převážně proslulá svými nekonečnými řadami nočních klubů, go-go barů a růžovou neonovou září, která je synonymem pro levné pivo a prohrané hry kulečníku nebo Connect 4 s místními ženami. Noční život na pláži nabízí velkou rozmanitost, kdy zahrnuje i kouzelné ladyboy kabaretní show, nádherné výhledy s koktejly na západ slunce, přátelské anglické hospody, diskotéky, živé kapely, thajský box a celé ulice zaměřené na gay kluby, pivní bary a go-go bary. Navzdory své pověsti si Pattayu užijete i po setmění.

Noční život Jomtien Beach

S výjimkou několika pivních barů a pár gay barů jsou večery na pláži Jomtien většinou rodinné. Ti, kteří nezamíří na Pattayu pro noc plnou klubů se rozhodnou odpočívat v jednom z několika barů a restaurací, vyrazí na kulturní představení jako je Alankarn nebo jen odpočívají v hotelu.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více