Kde a co jíst v Pattaya

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

pattayajidloMožnosti restaurací v Pattayi jsou úchvatné. Výběr zahrnuje spoustu domácí kuchyně a různé ceny. Vychutnejte si thajská, čínská, japonská, korejská, britská, americká, mexická, indická, francouzská, italská, německá, a dokonce i skandinávská jídla s prvotřídními přísadami, kouzelnou přípravou a neuvěřitelnou hodnotou. Prostředí těchto restaurací je stejně rozmanité a jedinečné. Stravujte se jako místní obyvatelé u pouličních prodejců nebo si vychutnejte dech beroucí výhled na pláž z nejvyššího patra v nejvyšší budově města. Přímo na pláži ochutnejte ty nejčerstvější mořské plody, které chytají místní rybáři nebo si vychutnejte luxusní prostředí v těch nejlepších restauracích. Pattaya si Vás rozmazluje svým širokým výběrem a rozmanitostí restaurací.

Restaurace na pláži Pattaya Beach

Restaurace na pláži Pattaya mohou být cokoliv od dobrodružství až k božskému potěšení, a to díky jejich úžasné nabídce. Několik metrů od sebe můžete vyzkoušet smažený hmyz z pouličních stánků ale můžete si vychutnat i nejkvalitnější kuchyni. Různorodá populace města místních obyvatel a emigrantů z celého světa je zastoupena v restauracích na pláži. Pravá chuť Thajska se přirozeně vyskytuje v pouličních stáncích, kde i tady je výběr jídel poměrně široký. Vyzkoušejte vynikající občerstvení od prodejců na pláži nebo si dejte rychlé občerstvení z vozíku. Dokonce i některé z malých restaurací na pláži Pattaya, stále vykazují známky jejich pouličního dědictví.

Restaurace na pláži Jomtien Beach

Restaurace na pláži Jomtien jsou většinou restaurace a bary, které podávají thajská jídla ze všech cenových kategorií společně s evropskou kuchyní, převážně britskou, německou a ruskou. Některá z těch nejlepších jídel se nachází na pláži, zatímco budete odpočívat na přeplněných lehátkách pod slunečníky. Prodejci přinášejí prvotřídní thajské občerstvení přímo na Váš piknikový stůl, které jsou vždy levné a chutné a nabízejí nejlepší výhled na moře v této oblasti. Dále na sever, podél silnice Thappraya (která spojuje pláž Jomtien s Phratamnak a Jižní Pattayou) jsou nejlepší restaurace na pláži Jomtien, pokud ne v celém městě, kde můžete ochutnat jídla z Francie, Švýcarska, Indie, Itálie, Číny, Holandska, Mexika a dalších.

Restaurace na plážích Naklua & Wong Amat

Restaurace na pláži Wong Amat a Naklua často odrážejí klidnou a neuspěchanou atmosféru této ospalé části města ale současně využívají krásného prostředí. Nikde jinde v Pattayi nenajdete takové možnosti stravování na pláži, doslova přímo na pláži. Tato oblast je také domovem některých místních rybářských komunit, což znamená, že thajské mořské plody jsou zde obzvláště běžné a jsou tak čerstvé, jak jen to je možné. K dispozici je také řada významných pětihvězdičkových letovisek, což znamená i několik pětihvězdičkových restaurací na plážích, také těží z vynikajícího západu slunce nad zálivem Pattaya. Díky tomu je tato část města jedním z nejlepších míst pro romantickou večeři.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více