Hříšné Thajsko

Ohodnotit tuto položku
(16 hlasů)

Hříšné ThajskoJedna z legend, které o Thajsku kolují jsou krásné dívky, které jsou snadno k mání. Thajsko se stalo velmi populární destinací pro tak zvané sexuální turisty. Noční dobrodružství samo o sobě je poměrně levné a pro mnohé muže je opravdu nezapomenutelným zážitkem. Dívky dělají doslova cokoli, o muže neskutečně pečují, masírují ho, nekriticky jej obdivují a jsou opravdu velmi milé. Většina z nich doufá, že se do nich zákazník zamiluje a odveze si je domů do svého přepychového domu. Do výdajů za noční povyražení je však třeba započítat i ranní nákupy v supermarketu, během kterých se dívka zásobí potravinami a dalšími "maličkostmi", aby měla něco případ nouze, kdyby to s tím stěhováním do Evropy nebo Ameriky nevyšlo.

Prostituce v Thajsku

Prostituce pokud je vůbec správné používat na tomto místě tento pejorativní termín v Thajsku stejně jako v celé Asii má své tisícileté tradice a kulturu. Její kořeny sahají do starověké Indie a Číny. Novodobá podoba tohoto jevu se rozvinula zejména s příchodem amerických vojáků v období vietnamské války a zejména s bouřlivým nástupem přílivu zahraničních turistů. Prostituce je sice oficiálně zakázána, ale je velmi tolerovaná. Téměř stoprocentně je zbavena kriminalizujících jevů na které jsme zvyklí doma. Je levná a pokud pomineme nebezpečí pohlavních chorob, tak i bezpečná. Striktně se stíhá dětská prostituce, za kterou hrozí tresty až na několik desítek let.

Noční show

Hříšné ThajskoPo setmění se otevírájí náruče nejrůznějších klubů dokořán. Přímo z ulice jsou k vidění barové tanečnice kolem tyče či simulované zápasy thajského boxu. Za zavřenými dveřmi se pak odehrávají placené travesti show či proslavené "pussy show". Na jedné takové produkci, kde za 120 Kč kromě piva dostanete naservírovanou celou přehlídku aktivit, které je možné s ženským přirozením nacvičit: psaní fixou na papír, kouření cigaret, pískání na trubku, vrhání banánů do dálky, ping-pong show, show s vajíčkem, foukání jehel do balónků v publiku, přelití obsahu jedné lahve do druhé a nebo odzátkování láhve coca coly. Některá čísla se odehrávají i za nadšené asistence pánů z publika. Podrobnosti si domyslete sami - a nebo jeďte do Thajska.

Společnice na delší dobu

Pokud jste s nějakou dívkou obzvláště spokojeni, je velice výhodné, dohodnout si s ní, že s Vámi bude po celou dobu Vašeho pobytu. Bude se o Vás starat, bavit Vás, vypere Vám, bude s Vámi bydlet atd. Cena se pak nepočítá podle dnů, ale buď podle toho jak se s ní dohodnete nebo jí koupíte nějaký hodnotný dárek. To již záleží a odvíjí se od vzájemné náklonnosti.

Ladyboy

Ladyboy, ThajskoThajsko je proslulé svojí tolerancí k těmto různým "přechodným formám" pohlaví. Jsou normálně začleněni do společnosti a setkáte se s nimi téměř v každé televizní inscenaci jako s pozitivním hrdinou. Plastičtí chirurgové jsou tu mimořádně dovední a jejich výtvory bývají dokonalé. Platí zlaté pravidlo, že pokud potkáte na ulici absolutně dokonale krásnou dívku, býval to obvykle původně muž. Vyzkoušet si sex s takovouto "osobou" bývá často neopakovatelným zážitkem - to je jen podle Vašeho gusta. Existuje řada podniků různé úrovně, kde se tyto "osoby" soustřeďují a často je jejich součástí i velice slušný program, či taneční vystoupení.

Nejžhavější destinace

Hříšný Bangkok je paradoxně nesrovnatelně bezpečnější než procházka noční Prahou. Policie vše kontroluje, ale pokud si o to svým chováním řeknete, tak zřejmě okradeni budete, ale to se Vám stane všude na světě. Noste s sebou jen tolik peněz, kolik hodláte utratit. Pokud se budete pohybovat v tradičních turistických oblastech, je nebezpečí téměř vyloučeno. V Bangkoku jsou hlavní 3 oblasti, kde najdete co hledáte. Kontaktujte nás a zjistěte, které to jsou a jak se v nich pohybovat.
 
Nana Plaza, BangkokHříšné město Pattaya leží jen několik hodin jízdy od Bangkoku. Pláže sice nepatří mezi nejhezčí thajské destinace, ale přesto do Pattaya proudí tisíce návštěvníků ze všech koutů světa. Někteří jedou hledat sexuální dobrodružství, a jiní jsou jen zvědaví, jak vypadá město plné bordelů. Drtivá většina návštěvníků se mnohem více než o pláže zajímá o noční život, který je zde opravdu výjimečně pestrý. Už při procházce podél pláže každého upoutají nesourodé dvojice: mladičká krásná Thajka a starý či tlustý běloch. Můžete spatřit mnoho staříků, kterým se třesou kolena, když mají přejít silnici, ale za ruku si vedou krásnou místní prostitutku. Člověk se musí sám sebe ptát, co si s tou mladičkou kráskou počne. A nebo že by mu stačilo jen ležet vedle ní?
 

Pokud máte zájem o prožití podobné dovolené a nevíte jak na to, tak máme pro Vás připraven speciální program, který Vám s Vaší pomocí ušijeme na míru. Doporučíme Vám nejvhodnější místa v Thajsku, nejlepší podniky či bary v dané destinaci, vysvětlíme systém a podáme informace o aktuálních cenách. Díky této službě nejen že ušetříte a pojedete na jisto bez zbytečných průtahů a bádání, ale zároveň máte garantovánu tu nejlepší zábavu dle Vašeho gusta. Pro více informací nás prosím kontaktujte .

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více