Kde a co jíst v Bangkoku

Ohodnotit tuto položku
(6 hlasů)

bkkjidloBangkok, to je skutečný ráj všech jídel. Senzační kulinářské zážitky a ty nejdelikátnější vějíře chutí jsou opravdu jedinečné! Zaručeně potěší nejen vaše mlsné jazýčky. Spolu s vyhlášenou thajskou kuchyní, jejíž kombinace dokážou být překvapivě pikantní, kyselé, sladké i slané, na vás na švédských stolech budou čekat všechny další neméně slavné a chutné pokrmy z celého světa. Jídelní příležitosti jsou prostě neomezené; užívejte si v jaoukoliv denní či noční hodinu. Obrovské nablýskané pasáže kvalitních restaurací, romantická místa podél řeky .. nebo raději povečeříte v thajském stylu, v atmosféře starobylých týkových domů? Poobědvat můžete také při plavbě lodí, zajít si do módních restaurací anebo na potravinové trhy; a to je jen slabý výčet všech možností. A pokud jste naladěni na rychlé občerstvení, Bangkok vám otevře dveře do neméně širokého spekra fast foodu z celého světa.

Možnosti stravování jsou v Bangkoku prostě neomezené. Zakousněte se v poklidu do své pochoutky u stolku pouličního občerstvení a nechte kolem sebe plynout život velkoměsta. Nebo raději ochutnáte plody moře v místní restauraci posazené vysoko nad řekou? Elegantní hotelové zařízení s výbornými pokrmy vám zase nabídne neopakovatelný výhled na město; a až budete spěchat, možná budete mít chuť na rychlou svačinu v některém z nákupních center.

Kouzlu stolování se můžete v Bangkoku oddávat opravdu téměř kdekoli; vozík se stolky a židličkami na vás vykoukne podél chodníku, před obchodními domy, v srdci trhů či kdekoliv jinde, sotva vám zakručí v břiše. Nenechte si ujít ta jedinečná místa, které nabízejí chutné a zároveň levné alternativy banghkogské kuchyně, jež v běžné restauraci zaručeně nenajdete... A pokud se obáváte dodržování hygieny, stačí se jen dívat pořádně kolem sebe. Pokud potraviny vypadají čerstvě, olej na pánvi není temný do odstínů bahnitě hnědé a jídlo před vámi dostatečně tepelně upravili, obvykle se není čeho bát. K obědvání si vybírejte dobu, kdy je jídlo nejčerstvější. Také dušené, pečené, grilované pokrmy a vroucí polévky představují bezpečnou tepelnou úpravu. Vyhněte se ale raději konzumaci všeho syrového, protože to mohlo být umyto kontaminovanou vodou, a vyhněte se i drcenému ledu z případných pochybných zdrojů. Dodržujte tyto základní pravidla a pak už bez obav vyražte za kulinářskými zážitky!

Ať už si vyberete cokoliv a budete kdekoliv, určitě nebudete zklamáni.

Na tomto celodenním výletu postupně navštívíte válečný hřbitov POW Cemetery, válečné mu...
Řeka Kwai - Bangkok
CZK 1,900.00
9 Hodin
Navštivte historické původní hlavní město Thajska, včetně zřícenin chrámů Wat Mahathat,...
Starobylá Ayutthaya - Bangkok
CZK 2,200.00
9 Hodin
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více