Zábava v Bangkoku

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

zabava v bangkokuNoční život v Bangkoku se v průběhu let rozvíjel a v dnešní době je soustředěn spíše na luxusní střešní bary, živé noční kluby a koktailové bary. Thajské hlavní město toho nyní nabízí mnohem více než jen zábavu pro dospělé v Patpongu, Nana a Soi Cowboy. Jakákoli diskuze o nočním životě v Bangkoku ale nemůže ignorovat noční život v Khao San Road nebo klidnější Soi Rambuttri (nachází se hned vedle), zatímco v Thongloru se každý týden otevírá nový bar. Milovníci večírků mají na výběr z několika velkých jmen jako je Sukhumvit, Silom a superkluby v RCA, které jsou během celého týdne přeplněné turisty a místními lidmi.

Noční život v Sukhumvit

Sukhumvit Road se v noci mění na jiný svět. Od Nana po Ekkamai můžete najít několik nočních podniků, mezi které patří i několik nejlepší barů a klubů ve městě. Navštivte Soi 11, který nabízí širokou škálu osobitých barů a klubů, ve kterých to žije. Thong Lor a Ekkamai nabízí také elektrický mix a ti, co vyhledávají neřesti by měli zamířit do Nana nebo Soi Cowboy. Ať vyhledáváte lahodné koktejly nebo noční neřesti, tohle všechno můžete prožít na Sukhumvit Road.

Noční život Silom

Silom nabízí několik možností nočního života. Thajská „Wall Street“ je přes den finanční institucí, advokátní kanceláří a nadnárodními korporacemi ale v noci se Silom mění na rušnou nákupní ulici. Vedle přeplněného ale kreativně plného nočního trhu (plný DVD, trička, padělané hodinky) se nachází jedny z nejznámějších ulic, převážně čtvrť Patpong, Soi 2 a Soi 4.

Noční život Khao San Road

Khao San Road se v noci rozjíždí: neonové blikající nápisy, hudba hrající z pouličních zvukových systémů, zatímco lidé si plánují jejich dlouho noc plnou alkoholu. A že je z čeho vybírat. Od (relativně) luxusního baru Silk Bar & Cinnamon, klidného a tichého Hippie Baru až po kouzelné stánky, které nabízí koktejly. Najdete zde vše pro každou náladu, chuť, rozpočet a čistotu. Někteří, aby ušetřili si kupují piva z místního obchodu 7/11 a pijí je přímo na ulici.

Více z této kategorie: « Bangkok - základní informace
Na tomto celodenním výletu postupně navštívíte válečný hřbitov POW Cemetery, válečné mu...
Řeka Kwai - Bangkok
CZK 1,900.00
9 Hodin
Navštivte historické původní hlavní město Thajska, včetně zřícenin chrámů Wat Mahathat,...
Starobylá Ayutthaya - Bangkok
CZK 2,200.00
9 Hodin
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více