• Chiang Mai výlety

    Chiang Mai výlety

    Národní park Doi Inthanon je skutečným klenotem přírody – vinoucí se horská území, pokrytá bujnými tropickými lesy a protkaná mocnými řekami a majestátnými vodopády. Národní park Doi Inthanon je skutečným klenotem přírody – vinoucí se horská území, pokrytá bujnými tropickými lesy a protkaná mocnými řekami a majestátnými vodopády. Navštivte proslulé horské kmeny Karen Long Neck. Zastavte se ve slonní vesničce, kde můžete pozorovat jak cvičení sloni pomáhají při práci se dřevem. Jedno Thajské přísloví zní: „Jestliže jste neokusili Chao Soi a neviděli Doi Suthep, nebyli jste v Chiang Mai.”
  • 1

Chiang Mai - Atrakce a výlety

Uvedené ceny jsou pro 1 osobu. V ceně je již zahrnuta doprava, pokud není uvedeno jinak. Minimální počet osob pro celodenní výlety jsou 2. Výlety jsou bez českého průvodce, pouze s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině s jinými cizinci. Pokud jste větší skupina a máte zájem o českého průvodce, kontaktujte nás prosím. Pro více informací o jednotlivých atrakcích či pro podrobný itinerář k celodennímu výletu nás prosím kontaktujte.

Doi Suthep

Doi SuthepDoi Suthep je pevnou součástí života v Chiang Mai. Jedno Thajské přísloví zní: „Jestliže jste neokusili Chao Soi a neviděli Doi Suthep, nebyli jste v Chiang Mai.” Tato královská hora shlíží na město ze severozápadu a z jejího vrcholu je úžasný rozhled.

Cena - skupinový výlet: 1.000,- Kč

Národní park Doi Inthanon

Doi InthanonNejvyšší vrchol Thajska, Doi Inthanon šplhá do výše 2565 metrů. Národní park Doi Inthanon je skutečným klenotem přírody – vinoucí se horská území, pokrytá bujnými tropickými lesy a protkaná mocnými řekami a majestátnými vodopády. Chráněná oblast národního parku je útočištěm pro mnoho živočišných druhů.

Cena - skupinový výhled: 1.500,- Kč  včetně oběda

Chiang Rai, Chiang Saen a Golden Triangle

Chiang RaiTento celodenní výlet Vás zavede do města Chiang Rai. Dále do světoznámého Zlatého Trojúhelníku, kde se střetávají 3 země - Thajsko, Burma a Laos. Další zastávka je ve starobylém městě Chiang Saen a na závěr uvidíte Hot Springs.

Cena - skupinový výlet: 1.900,- Kč  včetně oběda

Jungle Trekking Special

Trekking Chiang MaiPěší pochod džunglí do slonní vesnice, kde se projedete na slonu. Dále pochod pokračuje do vesniček horských kmenů Lisu. Poté máte možnost vykoupat se v krásných vodopádech v džungli. Výlet zakončíte plavbou na bambusových vorech po řece. Návštěva farmy na pěstování orchidejí.

Cena - skupinový výlet: 1.700,- Kč

Slonní safari

adventures.jpgTento výlet obsahuje: treking na slonech, krátký pěší výlet do džungle, slonní show, přejezd řeky na prámu, návrat do sloní vesnice na povozu taženém voli a návštěvu vesničky horského kmene Lisu.

Cena - skupinový výlet: 800,- Kč

Slonní kemp

Chiang Mai, sloni při práciNavštivte slonní vesničku, kde můžete pozorovat jak cvičení sloni pomáhají při práci se dřevem. Poté se zastavíte v překrásné farmě na orchidee, v jedné z hlavních atrakcí Chiang Mai.

Cena - skupinový výlet: 900,- Kč

Karen Long Neck a Wat Thaton

Karen Long NeckCestou se zastavíte v jeskyni Chiang Dao, ze které se dále pokračuje k Wat Thaton. Po krátké přestávce se přesunete do vesničky horského kmene Akha odkud se pěšky dostanete do proslulé vesničky Karen Long Neck. Výlet je zakončen návštěvou farmy na pěstování orchideí.

Cena - skupinový výlet: 1.900,- Kč  včetně oběda

Chiang Mai City Tour

Wat Phra Sing, Chiang MaiPři tomto okružním výletu po Chiang Mai se zastavíte postupně ve 4 chrámech: Wat Phra Singh, Wat Chedi Luang, Wat Chiang Mun a Wat Suan Dok. Během cesty navštívíte i místní tržnici Kad Payom.

Cena - skupinový výlet: 1.200,- Kč

Flight of the Gibbon

Flight of the GibbonAdrenalinem nabytý eco výlet. Poznejte svět skrze oči gibona. Skvělé dobrodružství v korunách pralesa. Celkem 3km na závěsných lanech a na úzkých provazových lávkách. Atrakce č. 1 podle renomovaného serveru Tripadvisor. Doporučujeme!

Cena - skupinový výlet: 1.900,- Kč  včetně oběda

Romantika na Riwer Ping

Mae Ping River CruiseRomantická večeře na lodi Mae Ping Cruise. K dispozici je celkem 30 míst a podává se delikatestní thajská kuchyně. Během pomalé plavby můžete pozorovat noční scenérii města Chiang Mai.

Cena - skupinový výlet: 900,- Kč

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více