Hong Kong, Macao - 3 dny a 2 noci

Hong Kong, Victoria PeakHong Kong, TramvajHong Kong, Victoria HarbourHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 3 dny & 2 noci

Noční Hong KongVictoria Harbour, Hong KongHong Kong, KowloonHOTEL: Bishop Lei International House
 
HONG KONG, MACAO, VICTORIA PEAK, MAN MO TEMPLE, STANLEY MARKET, REPULSE BAY, VICTORIA HARBOUR, ABERDEEN FISHING VILLAGE
        
  CENA: 8.400,- Kč
Uvedená cena je v Kč na 1 osobu založená na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

bestseller.gifTento výlet do světoznámého přístavního města Hong Kong Vám jistě utkví dlouho v paměti. Panorama mrakodrapů, které můžete pozorovat buď z výšky na Victoria Peak nebo z Kowloonu přes vody Victora Harbour patří mezi největší zážitky při návštěve tohoto asijského finančního a obchodního centra.

Hong Kong se rozděluje na několik částí. Nejvíce turistické oblasti jsou Central, Kowloon a Lanthau. Ubytovnání v hotelu Bishop Lei International House, který se nachází v oblasti Central mezi dalšími mrakodrapy je na vysoké úrovni. Z většina pokojů je překrásný výhled na Victoria Harbour. Celodenní výlet Vás zavede na nejzajmavější místa Hong Kongu a ještě Vám zbyde dostatek volna k prozkoumání dalších oblastí. 

Itinerář-Souhrn 

   Den     Ráno   Odpoledne  Večer  Doprava    Ubytování 
  1

  6.30 Letecky Bangkok-Macao

 Volno  Macao-Hong Kong

 Letecky

 Loď

Bishop Lei International House
  2

10.00 CELODENNÍ VÝLET

Victoria Peak, Man Mo Temple, Aberdeen Fishing Village, Repulse Bay, Victoria Harbour, Stanley Market

  AJ průvodce

 CELODENNÍ VÝLET

Victoria Peak, Man Mo Temple, Aberdeen Fishing Village, Repulse Bay, Victoria Harbour, Stanley Market

Buffetový oběd v ceně

Volno  Minibus Bishop Lei International House
  3

 

 8.00 Transfer z hotelu na letiště v Hong Kongu

10.45 Letecky Hong Kong-Bangkok

 

 

 12.40 Návrat do Bangkoku

Odlet zpět do Evropy nebo   pokračování Vaší dovolené na Phuket, Koh Samui, Chiang Mai..

 

 Automobil

 Letecky

 

 

Itinerář

Den 1 Odlet z Bangkoku v 6.30 a přílet do Macao a celodenní prohlídka města po vlastní ose. V odpoledních hodinách přesun lodí z Macaa do Hong Kongu. Ubytování v hotelu v Hong Kongu. Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle Vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

Den 2 Celodenní výlet po Hongu Kongu. Odjezd z hotelu kolem 10.00. Postupně navštívíte Man Mo Temple, který byl postaven v roce 1847. Dále se budete šplhat v tramvaji, která stoupá po nejstrmějších tramvajových kolejí na světě na vrchol nad Hong Kongem - Victoria Peak, odkud je překrásná vyhlídka na celé město. Cestou na oběd do rybářské vesničky Jumbo Kingdom minete Repulse Bay, která je nejvíce navštěvovanou pláží ve městě. Po obědě se vydáte do Aberdeen Fishing Village, kde budete moci pozorovat místní lidi při práci. Jako poslední zastávka je možnost nákupů na místním trhu Stanley Market. Zpět na ubytování se vrátíte kolem 18.00. Poté máte volno k vlastnímu programu.

Den 3 Ráno kolem 8.00 Vás zavezeme na letiště v Hong Kongu. Odlet z Hong Kongu je v 10.45. Přílet do Bangkoku je ve 12.45. Dále můžete odletět zpět do Evropy nebo pokračování v dovolené na Koh Chang, Pattaya, Chiang Mai, Phuket... - konec itineráře.

Cena zahrnuje

Letenku Bangkok/Hong Kong/Bangkok - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Transfery z a na letiště - AJ mluvícího průvodce - Veškeré vstupné na aktivity zmíněné v itineráři.

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Svobodné cestování

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1