Angkor Wat, Kambodža - Letecky - 3 Dny a 2 Noci

aw4.jpgaw6.jpgaw3.jpgHlavní body

ZAČÁTEK:  Bangkok letiště           

KONEC: Bangkok letiště

DÉLKA: 3 dny a 2 noci

aw2.jpgaw5.jpgaw1.jpgHOTEL: Mekong Angkor Palace
            Alt. Allson Angkor Hotel 
       
  

angkor-map.jpgCena

Měsíc Cena
 Leden  7.800
 Únor  7.800
 Březen  7.800
 Duben  7.800
 Květen  7.800
 Červen  7.800
 Červenec  7.800
 Srpen  7.800
 Září  7.800
 Říjen  7.800
 Listopad  7.800
 Prosinec  7.800

 

 Mimo sezónu 
 Hlavní sezóna  
 Nejvyšší sezóna  
Uvedené ceny jsou v Kč na 1 osobu založené na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.  

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

Před více než tisíci lety žili Khmérové hluboko v srdci kambodžské džungle. Poblíž velkého jezera Tonlé Sap postavili stovky rozsáhlých chrámů s masivními bránami a detailní výzdobou. Po mnoho let skrývala džungle fantastické skvosty, které dnes máme možnost prozkoumat s podobně zatajeným dechem jako jejich objevitel Henri Mouhot.

Angkor Wat - jeho titul největší náboženské stavby světa hovoří snad za vše. Zarážející však je, že téměř každičký centimetr čtvereční byl vyzdoben pečlivě tesanými skulpturami, abstraktními vzory nebo výjevy z bájného eposu Rámajána. Samotný chrám Angkor Wat je obehnán vnější zdí, podél které je 190 metrů široký vodní příkop. Procházka kolem dokola by tak byla dlouhá přes pět a půl kilometru.

Pár kilometrů za Angkor Watem stojí velký komplex opevněného města Angkor Thom s mohutnými vstupními bránami. Za hradbami je několik dalších chrámů, paláců, věží, knihoven, vodních příkopů a visutých teras pro veřejné ceremonie. Nejmarkantnější stavbou je chrám Bayon. Jeho vzhled je totiž unikátní v celém komplexu Angkoru.

Podobný chrám jako je Ta Phrom nenajdete nikde jinde na světě. Jeho atmosféra je nejlepší z celého Angkoru. Jeho půvab tkví v tom, že byl ponechán džungli, která jej pohltila. Dnes tedy vypadá podobně jako vypadaly ostatní chrámy v době, kdy sem přicházeli evropští průzkumníci. Okolní basreliéfy jsou pokryté zelenavým lišejníkem, některé chodby jsou zasypány popadanými kamennými bloky.

Kdo jednou zaslechl o nedozírné slávě Angkoru, musel podlehnout a na cestě Kambodžou se zastavit na pár dní v Siem Reapu.

Itinerář - Souhrn

 Den     Časně  ráno  Ráno Odpoledne Doprava  Ubytování
  1   8.00 Odlet z Bangkoku Odjezd do Angkor Wat

Letecky Bangkok - Siam Reap

Tuk Tuk s AJ mluvicím řidičem na prohlídku Angkor Wat

Mekong Angkor Palace (S)
  2   Odjezd do  Angkor Wat  Angkor Wat Tuk Tuk s AJ mluvicím řidičem na prohlídku Angkor Wat Mekong Angkor Palace (S)
 3    Volno  Odlet ze Siam Reap Letecky Siam Reap - Bangkok  

 

Itinerář

Den 1 Odlet z letiště v Bangkoku do Siam Reap, Kambodža. Ubytování  v hotelu, oběd (není v ceně zájezdu). Odpoledne odjezd na první průzkum Angkoru. Návrat kolem 18.30. Večer v Siam Reap.

Den 2 Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkoru: prohlídka zřícenin hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, kde na Vás shlížejí obrovské tváře bódhisattvy Avalókitešvary, chrámu Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas nespoutané přírody, a v pozdním odpoledni návštěva Angkor Watu, kdy západní Slunce dokresluje detaily tohoto největšího hinduistického chrámu této planety. Nocleh v Siem Reapu.

Den 3 Snídaně. Dopoledne volno na procházku po Siam Reap. Kolem poledne odjezd z hotelu na letiště a odlet do Bangkoku. Zde můžete pokračovat ve Vaší dovolené třeba na Pattaya, Koh Samui, Koh Chang, Krabi... - konec itineráře. 

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Bangkok - Siam Reap a zpět - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře)

Cena nezahrnuje

Zpropitné - Thajské vízum - Vstupné -  Další fakultativní výlety - Cestovní pojištění.

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Svobodné cestování

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1