Bali - 5 dnů a 4 noci

BaliBaliBaliHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 5 dnů & 4 noci

BaliMt. Batur, BaliBaliHOTEL: Melasti Beach Bungalow
 
 
       
 CENA: 10.900,- Kč
Uvedená cena je v Kč na 1 osobu založená na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

Jste-li zvyklí trávit Vaši dovolenou ve stínu palem na pláži, je pro Vás Bali to pravé místo. Holdujete-li slunci a rádi se zchladíte v průzračných azurových vodách nejvýchodnější části Indického oceánu, budete Bali milovat. Zamlouvá-li se Vám úslužnost hotelového personálu, přijďte si vychutnat exotické míchané nápoje přímo k hotelovému bazénu anebo si dopřejte ty nejvybranější speciality šéfkuchaře servírovány v hotelové restauraci.

 

Prahnete-li po výletech do přírody, pozorování východu slunce na vrcholu aktivní sopky a rýžových terasách jako vystřižených z přírodopisních dokumentů, musíte Bali navštívit. Toužíte-li zakusit jak chutná radost z dobré vlny surfaři, jak pestré barvy vidí pod hladinou potápěč a jak Vás nabudí adrenalin u parasailingu, přijďte na Bali. A neumíte-li si zatím představit, jak se dá tančit každým prstem i očima, po shlédnutí balijské tanečnice to budete vědět naprosto přesně.

 

Na indonéském ostrově Bali najdete všechno, co byste si pro Vaši vysněnou dovolenou přáli. Bílé pláže, sluncem prohřáté moře, dech beroucí kaskády rýžových polí a nekonečné možnosti sportovního vyžití.

Itinerář-Souhrn 

   Den    Ráno   Odpoledne  Večer  Doprava   Ubytování 
  1

 06.15 Letecky Bangkok-Bali

11.25 Transfer z letiště na Bali do hotelu

 Bali - volno   

 Letecky

    Automobil

 Melasti Beach Bungalov (S)
  2  Bali - volno  Bali - volno     Melasti Beach Bungalov (S)
  3  Bali - volno  Bali - volno     Melasti Beach Bungalov (S)
  4  Bali - volno  Bali - volno     Melasti Beach Bungalov (S)
  3

 

10.00 Transfer z hotelu na letiště v Bali

11.55 Letecky Bali-Bangkok

 

 15.20 Návrat do Bangkoku

Odlet zpět do Evropy nebo pokračování Vaší dovolené na Phuket, Koh Samui, Chiang Mai..

 

 Minibus

    Automobil

 

 

Itinerář

Den 1 Odlet z Bangkoku v 6.15 a přílet na Bali v 11.25. Transfer z letiště a ubytování v hotelu  na Bali Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle Vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

Den 2 Odpočinek a relax na tropickém exotickém ostrově Bali. Můžete využít i nabídku lokálních výletů třeba k sopce Mt. Batur, potápění, surfování atd.

Den 3 Odpočinek a relax na tropickém exotickém ostrově Bali. Můžete využít i nabídku lokálních výletů třeba k sopce Mt. Batur, potápění, surfování atd.

Den 4 Odpočinek a relax na tropickém exotickém ostrově Bali. Můžete využít i nabídku lokálních výletů třeba k sopce Mt. Batur, potápění, surfování atd.

Den 5 Ráno můžete využít k poslenímu koupání ve vodách Indického oceánu. Odjezd z hotelu na letiště bude kolem 10.00. Odlet z Bali je v 11.55. Přílet do Bangkoku je ve 15.20. Dále můžete odletět zpět do Evropy nebo pokračování v dovolené na Koh Chang, Pattaya, Chiang Mai, Phuket... - konec itineráře.

Cena zahrnuje

Letenku Bangkok/Bali/Bangkok - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Transfery z a na letiště - 

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Svobodné cestování

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1