Kuala Lumpur - 3 dny a 2 noci

Petronas Towers, Kuala LumpurCentrum v Kuala LumpurKuala Lumpur městoHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 3 dny & 2 noci

Čínská čtvrť, Kuala LumpurShop Kuala LumpurPetronas TowersHOTEL: Midah Hotel, Deluxe Room
 
CHINATOWN, WAR MEMORIAL, CENTRAL MARKET, NATIONAL MUSEUM, KINGS PALACE, MERDEKA SQUARE, TWIN TOWERS, KL TOWER, BUTTERFLY PARK, BATU CAVES
        
  CENA: 7.900,- Kč
Uvedená cena je v Kč na 1 osobu založená na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

Hlavní město Malajsie Kuala Lumpu představuje spojení moderního kosmpolitního života s nostalgií starého světa.Kuala Lumpur nabízí spoustu možností co vidět a co dělat, nádherné hotely, dobré jídlo, fascinující bazary a obchody. Noční život v Kuala Lumpuru je neuvěřitelně různorodý, takže určitě navštivte místní hospůdky a restaurace, kde je pokaždé živo a to hlavně o víkendech.

Hlavní památky Kuala Lumpuru je možné rychle vidět v průběhu dne, ale budete potřebovat 2 dny na to, abyste nasáli tu pravou atmosféru města. Například návštěvu Batu jeskyní, byste němeli rozhodně minout. Kuala Lumpur je krásnou ukázkou jak se stará doba skloubila s novou. Důkazem může být zřejmý při kombinaci na koloniální fasády Sultan Abdul Samad , které se mísí s moderním stylem vysokých, majestátních věží Petronas.

 

Při návštěvě Kuala Lumpuru si můžete jen tak sednout a pozorovat okolí a věřte, že i tak budete mít spoustu krásných zážitků. Uprostřed uspěchané metropole je spousta uklidňujících míst, kde můžete objevovat krásnou kulturu hlavního města Malajsie.

Itinerář-Souhrn 

   Den     Ráno   Odpoledne  Večer  Doprava    Ubytování
  1

  09.25 Letecky Bangkok-Kuala Lumpur

12.30 Transfer z letiště v Kuala Lumpur do hotelu

 Volno  Volno

 Letecky

 Automobil

Midah Hotel (S)
  2

09.00 CELODENNÍ VÝLET

Handicraft Centre's / Shopping Centres / Chinatown / Central Market / War Memorial / House Of Parliament / King's Palace / National Museum / Islamic Arts Museum / Railway Station / National Mosque / Merdeka Square / Twin Towers / KL Tower / Thean Hou Temple / Butterfly Park / Orchid & Hibiscus Gardens / Bird Park / Batu Caves

  AJ průvodce

 CELODENNÍ VÝLET

 

Buffetový oběd v ceně

Volno  Minibus Midah Hotel (S)
  3

 

11.00 Transfer z hotelu na letiště v Kuala Lumpur

13.40 Letecky Kuala Lumpur-Bangkok

 

 

 14.40 Návrat do Bangkoku

Odlet zpět do Evropy nebo   pokračování Vaší dovolené na Phuket, Koh Samui, Chiang Mai..

 

 Automobil

 Letecky

 

 

Itinerář

Den 1 Odlet z Bangkoku v 9.25 a přílet do Kuala Lumpur v 1230. Odjezd z letiště soukromým vozidlem s řidičem. Ubytování v hotelu v Kuala Lumpur. Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle Vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

Den 2 Celodenní výlet po Kuala Lumpur. Odjezd z hotelu kolem 09.00. Postupně navštívíte Handicraft Centre's / Shopping Centres / Chinatown / Central Market / War Memorial / House Of Parliament / King's Palace / National Museum / Islamic Arts Museum / Railway Station / National Mosque / Merdeka Square / Twin Towers (Photo Stop) / KL Tower / Thean Hou Temple / Butterfly Park / Orchid & Hibiscus Gardens / Bird Park / Batu Caves . Zpět na ubytování se vrátíte kolem 18.00. Poté máte volno k vlastnímu programu.

Den 3 Ráno kolem 11.00 Vás zavezeme na letiště v Kuala Lumpur. Odlet z Kuala Lumpur je ve 13.40. Přílet do Bangkoku je ve 14.40. Dále můžete odletět zpět do Evropy nebo pokračování v dovolené na Koh Chang, Pattaya, Chiang Mai, Phuket... - konec itineráře.

Cena zahrnuje

Letenku Bangkok/Kuala Lumpur/Bangkok - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Transfery z a na letiště - AJ mluvícího průvodce

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Svobodné cestování

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1