Singapur - 3 dny a 2 noci

SingaporeSingapur, MerlionŘeka v SingapuruHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 3 dny & 2 noci

Staré město v SingapuruČínská čtvrť v SingapuruCentrum SingapurHOTEL: Summer View Hotel
 
CHINATOWN, MARINE PARK, MERLION, SINGAPORE FLYER, LITTLE INDIA, RAFFLES, NATIONAL ORCHID GARDEN
        
  CENA: 8.200,- Kč
Uvedená cena je v Kč na 1 osobu založená na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

Singapur je zajímavý nejen tím, že je to město i stát zároveň. Patří k největším přístavům na světě, pyšní se mrakodrapy, obchodními centry, supermoderními technologiemi i výbornou kuchyní. Je čistý, nábožensky snášenlivý, upravený, bez dopravních problémů a naprosto bezpečný. Přes malou rozlohu je místem zajímavým s obrovskými možnostmi pro prožití nádherné dovolené.

Samozřejmě každého bude na Singapuru lákat něco jiného. Někoho třeba možnost nákupu především na proslavené nákupní ulici Orchard Road, někteří z Vás zase raději navštíví některý z mnoha zábavných podniků. Je tu také několik velmi zajímavých přírodních zahrad a zajímavostí, milovníci architektury si tu také přijdou na své. O muzea tu opravdu není nouze. Pro děti může snad být lákadlem zoologická zahrada, největší aquapark v Asii (Fantasy Island) nebo akvárium.

 

K Singapuru se pojí zajímavá legenda o Merlionovi, který město zachránil Merlion je mořský lev, který je do současnosti symbolem Singapuru. Kdysi prý postihla Singapur prudká bouře, která rozbíjela vše co se jí připletlo do cesty. Najednou se z moře vynořil Merlion a on a jeho pomocníci bouři utišil. Proto je Merlion národním hrdinou. Můžete se účastnit obrovské laserové show, která vypráví tuto legendu.

Itinerář-Souhrn 

   Den     Ráno   Odpoledne  Večer  Doprava   Ubytování
  1

 07.05 Letecky Bangkok-Singapur

10.25 Transfer z letiště v Singapuru do hotelu

 Volno  Volno

 Letecky

 Minibus

Summer View Hotel (S)
  2

09.00-12.00 VÝLET

Chinatown/Merlion/Little India/National Orchid Garden/Singapore Flyer

  AJ průvodce

  Volno

   Minibus Summer View Hotel (S)
  3

 

12.00 Transfer z hotelu na letiště v Singapuru

15.00 Letecky Singapur-Bangkok

 

 

 16.25 Návrat do Bangkoku

Odlet zpět do Evropy nebo   pokračování Vaší dovolené na Phuket, Koh Samui, Chiang Mai..

 

 Minibus

 Letecky

 

 

Itinerář

Den 1 Odlet z Bangkoku v 7.05 a přílet do Singapuru v 10.25. Transfer z letiště a ubytování v hotelu v Singapuru. Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle Vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

Den 2 Dopolední výlet po centru Singapuru. Odjezd z hotelu kolem 09.00. Postupně navštívíte Chinatown/Merlion/Little India/National Orchid Garden/. Dopolední výlet ukončíte jízdou na největším otočném vyhlídkovém kolem Asie - Singapore Flyer. Zpět na ubytování se vrátíte kolem 13.00.

Večer doporučujeme nočnívýletu po Singapuru. Hlavním programem by mohla být jízdá po večerním Singapuru v otevřené tradiční rikše. Zastavte se se na večeři v čínské čtvrti, proplétejte se mezi lidmi na vzrušujícím nočním trhu. A na závěr se třeba naloďte na tradiční loď a plujte po řece Singapur kolem mrakodrapů a koloniálních budov směrem k světoznámé Clarke Quay.

Den 3 Ráno můžete využít k dalším procházkám po tomto báječném městě. Odjezd z hotelu na letiště bude kolem 12.00. Odlet ze Singapuru je ve 15.00. Přílet do Bangkoku je ve 16.25. Dále můžete odletět zpět do Evropy nebo pokračování v dovolené na Koh Chang, Pattaya, Chiang Mai, Phuket... - konec itineráře.

Cena zahrnuje

Letenku Bangkok/Singapur/Bangkok - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Transfery z a na letiště - AJ mluvícího průvodce

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

 bookhere.gif

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Svobodné cestování

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1